Czy to Twoja firma?

PASEK EUROPE sp. z o.o. praca

Dąbrowa Górnicza

PASEK EUROPE Sp. z o.o. jest liderem w segmencie materiałów ogniotrwałych. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment materiałów ogniotrwałych wraz z instalacją i serwisem, zarówno w zakresie poszczególnych robót, jak i długoterminowych kontraktów.

PASEK EUROPE SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PASEK EUROPE SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PASEK EUROPE SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PASEK EUROPE SP Z O O

Siedziba główna

PASEK EUROPE SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PASEK EUROPE SP Z O O
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Zawiercie
  5. Bielsko-Biała
  6. Sosnowiec
  7. Gliwice
  8. Wrocław
  9. Będzin
  10. Biłgoraj

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PASEK EUROPE SP Z O O - oferty archiwalne

  • Murarz przemysłowy/ operator

    • 5 700-7 500 zł / mies.
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko murarz przemysłowy/ operator na potrzeby realizacji kontraktów na terenie huty w Dąbrowie Górniczej. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie wykonywała prace instalacyjne, remontowe i serwisowe wyłożeń ogniotrwałych w urządzeniach cieplnych.

      Zakres obowiązków

      • Prace instalacyjne, remontowe i serwisowe wyłożeń ogniotrwałych

      • Aktywny udział w projektach związanych z nowymi lub modernizowanymi urządzeniami cieplnymi,

      • Szeroki zakres działalności w obrębie wyłożeń cieplnych.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      • Chęć do pracy (osoba do przeszkolenia)

      • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

      • Zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych kwalifikacji)

      • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

      • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

      • Pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo i higienę pracy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej