Czy to Twoja firma?

PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad kształtujemy oblicze polskiego rynku finansowego. Jako Phinance S.A., z dumą stoję na czele firm pośrednictwa finansowego w naszym kraju, z głębokimi korzeniami w dynamicznym Poznaniu. Nasza historia zaczęła się w 2002 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.


Zatrudniając od 501 do 1000 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy zespołem profesjonalistów, których pasją jest finanse. Nasze usługi obejmują szeroki wachlarz rozwiązań – od inwestycji i oszczędności, przez ubezpieczenia majątku i na życie, po kredyty hipoteczne i finansowanie działalności firm. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem, które są fundamentem naszej misji.

W Phinance S.A. cenimy sobie zasady dobrej praktyki, profesjonalizm i zaufanie, które budujemy każdego dnia. Niezależność pozwala nam na obiektywne doradztwo, a radość z pracy przekłada się na satysfakcję naszych Klientów. Bezpieczeństwo i współpraca to filary, na których opieramy nasze działania.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie digitalizacji w branży finansowej. Nasz system zarządzania CRM i narzędzia komunikacyjne, takie jak Panel Klienta czy System Direct, są dowodem na to, że innowacja jest dla nas kluczowa. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się wygodą i dostępem do swoich finansów 24/7.

Jako członkowie Związku Niezależnych Instytucji Finansowych oraz Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, aktywnie uczestniczymy w procesie regulacji rynku, dbając o najwyższe standardy świadczonych usług. Nasze Service Center to specjalny dział, który zapewnia wsparcie i pomoc naszym Klientom na każdym etapie współpracy.

Nasza najszersza oferta produktowa na rynku i niezależność od instytucji finansowych czy towarzystw ubezpieczeniowych to nasza przewaga konkurencyjna. To właśnie dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom rozwiązania najlepiej dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

W Phinance S.A. jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko transakcje finansowe, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt nieruchomości

Oferty pracy PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

 • Doradca finansowy

  PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA
  • Kraków
  • umowa o pracę
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Bielsko-Biała
 2. Poznań
 3. Kraków
 4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Krakowie