Czy to Twoja firma?

LKB SYSTEM sp. z o.o. praca

Racibórz

Jesteśmy LKB System, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie nowoczesnego budownictwa. Nasza przygoda zaczęła się w Raciborzu w 2016 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w wykończeniach i remontach łazienek, ale nie jesteśmy zwykłą firmą remontową. Nasze usługi opierają się na innowacyjnym systemie prefabrykacji – gipset, który rewolucjonizuje sposób myślenia o modernizacji łazienek. Dzięki tej technologii możemy zaoferować Ci łazienkę w 48 godzin – szybko, czysto i bez zbędnych komplikacji.

Jakość to dla nas nie tylko słowo – to fundament, na którym budujemy naszą reputację. Dlatego też wszystkie nasze prace charakteryzują się idealnymi fugami o szerokości 1,5 mm, wykorzystujemy wyłącznie płytki rektyfikowane i zapewniamy pełną szczelność pomieszczenia. Co więcej, jesteśmy tak pewni naszych usług, że oferujemy aż 5 lat gwarancji na wykonane przez nas prace.

Nasz zespół, liczący od 2 do 10 specjalistów, to serce firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i pasji możemy realizować projekty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze rozwiązania były synonimem niezawodności i innowacyjności w branży budowlanej.

Rozumiemy, że remont łazienki to nie tylko kwestia estetyki, ale i funkcjonalności. Dlatego podchodzimy do każdego projektu indywidualnie, z empatią i zrozumieniem dla potrzeb naszych klientów. Chcemy, aby współpraca z nami była przyjemnością i gwarancją satysfakcji z pięknej i praktycznej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów LKB System. Razem stwórzmy łazienkę, która będzie Twoją oazą spokoju i relaksu.

LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Sekretarz/Sekretarka

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Stażysta-ka w Dziale Logistyki

    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Popularna
    Wygasa
  • Asystentka/Sekretarka

    Armax Sp. z o.o. Sp.k.
    • 4 800-6 800 zł / mies.
    Popularna
    Dodana

Mapa LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Zakład Produkcyjny

LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Racibórz
  4. Warszawa
  5. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LKB SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Racibórz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie biura.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjny

    • Racibórz

      Produkcja wyrobów gipsowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Pracownik budowlany

    • Racibórz

      Praca przy wykończeniu wnętrz.

      Oferujemy

Pracodawcy w Raciborzu