Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI praca

Będzin
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    STOWARZYSZENIE BĄDŹ Z NAMI
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowniach terapeutycznych (papieroplastyki, gosp. dom).

      Praca na umowę na czas określony lub umowę na zastępstwo - do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: zdolności manualne
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Umiejętności manualne, empatia, komunikatywność. Terapia zajęciowa - szkoła policealna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie