Czy to Twoja firma?

MOTO TEST RYSZARD GENGE praca

Zabrze

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumną częścią branży motoryzacyjnej, z głębokimi korzeniami w sercu Zabrza. Jako MOTO TEST RYSZARD GENGE, nasza pasja do motoryzacji jest napędzana przez nieustanne dążenie do doskonałości i innowacji. Od naszych skromnych początków w 1991 roku, nasza firma rozkwitła, zdobywając autoryzację FIAT w 1998 roku i wkraczając do grona dealerów serwisowych tej prestiżowej marki dekadę później.


Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań – od mechaniki i elektromechaniki, przez serwis klimatyzacji, geometrię kół, wulkanizację, aż po blacharstwo, lakiernictwo i profesjonalną likwidację szkód komunikacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze pojazdów osobowych oraz dostawczych do 3,5 tony, dbając o to, aby każdy z nich opuszczał nasz warsztat w idealnym stanie.

Jako zespół 12 wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy zobowiązani do świadczenia usług najwyższej jakości. Nasze zaangażowanie w doskonałość zostało potwierdzone przez współpracę z PPG Autocolor i włączenie do sieci warsztatów CertifiedFirst – to wynik zewnętrznego audytu przeprowadzonego przez koncern PPG.

Nasza oferta serwisowa jest kompleksowa i obejmuje przeglądy, kontrole, serwis klimatyzacji, naprawę i wymianę opon, elektrykę samochodową, wymianę szyb, a także tuning samochodów i modyfikacje sportowe. Z dumą korzystamy z pełnej technologii PPG Autocolor, w tym z najnowocześniejszej linii produktów AQUABASE+, co pozwala nam na osiąganie wyjątkowych rezultatów w zakresie lakiernictwa.

Nasze partnerstwa z FIAT, PPG Autocolor, a także przynależność do sieci warsztatów CertifiedFirst, CHECKSTAR Magneti Marelli i ProfiAuto, świadczą o naszym solidnym miejscu w branży i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci oraz partnerzy.

W MOTO TEST RYSZARD GENGE, każdy pojazd traktujemy z indywidualnym podejściem, a bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji i profesjonalizmu – jesteśmy tu, aby służyć naszą wiedzą i umiejętnościami, dbając o każdy szczegół, który sprawia, że droga staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza dla wszystkich.

MOTO TEST RYSZARD GENGE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy MOTO TEST RYSZARD GENGE

Praca alert - powiadomienia

Praca MOTO TEST RYSZARD GENGE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MOTO TEST RYSZARD GENGE

Siedziba główna

MOTO TEST RYSZARD GENGE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MOTO TEST RYSZARD GENGE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Piekary Śląskie
  4. Zabrze
  5. Bieruń
  6. Warszawa
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Zabrzu