Czy to Twoja firma?

INFINISAP sp. z o.o. praca

Racibórz

Jako Infinisap, jesteśmy dumni, że możemy być Twoim przewodnikiem w świecie nowoczesnych technologii i usług informatycznych. Nasza podróż rozpoczęła się w czerwcu 2022 roku w Raciborzu, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy rozwiązania, które wspierają naszych klientów w codziennej pracy.

Nasza specjalność to dostarczanie dostępu online do bogatej bazy sprawozdań finansowych, która obejmuje ponad milion dokumentów dla przeszło 400 tysięcy podmiotów. To narzędzie, które pozwala naszym klientom na szybkie i efektywne zarządzanie informacjami, jest jednym z filarów naszej działalności.

Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie systemów SAP. Nasze usługi konsultingowe, w tym SAP S/4HANA, SAP Basis i SAP Solution Manager, są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami SAP Best Practices. Jakość naszych usług potwierdza 25 certyfikatów, które zdobył nasz wykwalifikowany zespół.

Mimo że nasza firma jest stosunkowo młoda, nasze doświadczenie w pracy z systemem SAP sięga 20 lat. To właśnie dzięki temu możemy oferować kreatywne, innowacyjne i niestandardowe rozwiązania, które pomagają naszym klientom w osiąganiu ich biznesowych celów.

Rozumiemy, jak ważna jest globalna perspektywa, dlatego nasza strona internetowa dostępna jest w dwóch językach – polskim i angielskim. To odzwierciedla nasze aspiracje do bycia firmą o międzynarodowym zasięgu, gotową sprostać oczekiwaniom klientów z różnych zakątków świata.

W Infinisap wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi i technologie, ale przede wszystkim ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i klienci. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale także intuicyjne i przyjazne w użytkowaniu.

Zapraszamy Cię do poznania Infinisap bliżej i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której technologia jest naszym sprzymierzeńcem w dążeniu do sukcesu.

INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Programista CNC (bez doświadczenia)

    SABNER
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy programista baz danych

    COIG S.A.
    • Katowice
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • DevOps Engineer

    DTP, Digital Technology Poland
    Dodana

Mapa INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Informatyk

    INFINISAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Racibórz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Administracja systemami SAP

      wykształcenie średnie, znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie A2 lub B1

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu