Czy to Twoja firma?

Przedszkole w Nędzy praca

Nędza

Witajcie w Przedszkolu w Nędzy, gdzie każdy dzień to nowa przygoda w krainie wiedzy, zabawy i wzajemnego szacunku. Nasze przedszkole, zlokalizowane w sercu malowniczej miejscowości Nędza, jest miejscem, gdzie mali odkrywcy stawiają pierwsze kroki w świecie edukacji.

Nasza oferta edukacyjna skupia się na holistycznym rozwoju każdego dziecka. Z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych przedszkolaków w rozwoju mowy, co jest kluczowe dla ich przyszłej ścieżki edukacyjnej i społecznej. Rozwijamy także umiejętności społeczne, które są fundamentem dla budowania zdrowych relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

Zdrowie i aktywność fizyczna to dla nas priorytet, dlatego w naszym przedszkolu dużą wagę przykładamy do wychowania zdrowotnego oraz kształtowania sprawności fizycznej. Wierzymy, że zdrowy duch i zdrowe ciało to podstawa szczęśliwego dzieciństwa.

Sztuka w naszym przedszkolu to nie tylko zabawa, ale i sposób na wyrażanie siebie i poznawanie świata. Poprzez różnorodne formy artystyczne uczymy dzieci, jak ważne jest poszanowanie dla roślin i zwierząt oraz jak fascynujące mogą być zjawiska atmosferyczne.

Przygotowanie do nauki czytania, pisania i liczenia to kolejny ważny element naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest, aby dzieci weszły w świat edukacji z solidnymi podstawami, które pozwolą im na dalszy rozwój i osiągnięcie sukcesów w szkole.

Chociaż nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszej historii czy pozycji na rynku, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm codziennie przekładają się na uśmiech i zadowolenie naszych wychowanków i ich rodziców. W naszym przedszkolu każde dziecko jest wyjątkowe, a jego sukcesy stają się częścią naszej wspólnej historii.

Zapraszamy do Przedszkola w Nędzy, gdzie każde dziecko ma szansę na najlepszy start w życie. Razem tworzymy przestrzeń pełną ciepła, radości i nieustającej ciekawości świata.

Przedszkole w Nędzy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole w Nędzy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole w Nędzy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista w dziedzinie neurologii dziecięcej

    Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • praca od zaraz
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Lekarz Psychiatra

    SMART-HR
    • Piekary Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa Przedszkole w Nędzy

Siedziba główna

Przedszkole w Nędzy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole w Nędzy - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Przedszkole w Nędzy
    • Nędza
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca jako psycholog na 8,25/22

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psycholog

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 284 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nędzy