V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD

Siedziba główna

Praca V.K. SMARTWILL MANAGEMENT LTD - oferty archiwalne

  • NAUCZYCIEL do międzynarodowej szkoły ONLINE

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Smartwill to dodatkowe zajęcia online rozwijające zdolności intelektualne dzieci w wieku 9-15 lat.
      Od 2017 roku pomogliśmy już ponad 5000 dzieciom:
      - nauczyć się łatwo i szybko zapamiętywać nowe informacje
      - stać się bardziej skupionym i czujnymymi
      - znaleźć motywację do nauki i rozwoju stać się bardziej pewnym siebie W tej chwili jesteśmy reprezentowani na rynkach Łotwy, Litwy, Polski, Cypru i Estonii.

      Zakres obowiązków

      Ponieważ nasza firma aktywnie się rozwija, poszukujemy do naszego zespołu zdolnego nauczyciela,
      który będzie prowadził zajęcia online dla dzieci według naszej autorskiej metodyki w Polsce w języku polskim.
      Jeśli kochasz dzieci i chcesz angażować się w zajęcia, które przynoszą korzyści, to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie!

      Wymagania

      Poszukujemy osoby, która:

      • Kocha dzieci i umie znaleźć z nimi wspólny język
      • Chęć ciągłego uczenia się i rozwoju
      • Posiada dobre umiejętności komunikacji ustnej
      • Posługuje się językiem polskim na wysokim poziomie
      • Potrafi płynnie rozmawiać w języku rosyjskim lub angielskim

      Oferujemy

      • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie
      • wynagrodzenie do 1500€ (7000 pln)
      • pracę w międzynarodowej firmie
      • pracę w nowoczesnym zespole młodych ludzi zmotywowanych do rozwoju
      • szkolenia i wsparcie
      • możliwość kariery i rozwoju zawodowego
      • wyjątkowy produkt edukacyjny, z którego będziesz dumny!

Pracodawcy w Warszawie