Czy to Twoja firma?

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA praca

Radom

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy nazywać się Zbyszko Company - polskim producentem napojów, który z pasją tworzy produkty zdolne wzbogacić codzienność naszych konsumentów. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek napoje, które nie tylko orzeźwiają, ale również inspirują do poszukiwania nowych smaków.

Nasze portfolio to efekt nieustającej innowacji i kreatywności. Od owocowych napojów gazowanych i niegazowanych, przez wody mineralne, aż po funkcjonalne napoje z dodatkiem soków - każdy produkt jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wśród nich wyróżniają się flagowe marki, takie jak 3 Owoce oraz Veroni Mineral, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Jesteśmy pionierami w zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak rozlew aseptyczny, które pozwalają nam produkować napoje bez konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC oraz FDA, które są dla nas zarówno powodem do dumy, jak i motywacją do dalszego rozwoju.

Jako firma rodzinna, założona przez Zbigniewa Bojanowicza, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi pracownikami, partnerami i konsumentami. Współpraca i zaufanie to fundamenty, na których budujemy naszą pozycję na rynku. Dzięki temu, nasze dwie fabryki w Radomiu i Pile, wyposażone w sześć linii produkcyjnych, są w stanie wyprodukować 140 tys. butelek 1,5L na godzinę, co czyni nas znaczącym graczem w branży napojowej.

Zbyszko Company to więcej niż napoje. To obietnica dostarczania produktów, które każdego dnia dodają kolorów do życia naszych konsumentów. Zapraszamy Was do świata pełnego smaku, innowacji i najwyższej jakości - świata, który tworzymy z myślą o Was już od ponad 25 lat.

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik drogowy / Bitumiarz

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Majster robót drogowych

    • Głogów
    Wygasa
  • Zwrotniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Bojanowo
    Polecana
    Dodana

Mapa ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Zakład Piła

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnej

    ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA
    • Piła
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn na linii produkcyjnej.
      Trzy zmiany w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00,
      Okres próbny 3 miesiące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Wykształcenie conajmniej podstawowe, obsługa komputera, książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia, umiejętnośc wspołpracy z zespołem, mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Piła

      Udzial w funkcjonowaniu magazynu i podmiotów mu podległych, obsługa wózków widłowych oraz skanera, przyjmowanie i wydawanie towaru.
      Trzy zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-14.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, obsługa wózków widłowych UDT 2 WJO, obsługa komputera, książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN

Pracodawcy w Radomiu