Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD MASARSKI SEGET sp. j. praca

Lubomia

Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu

ZAKŁAD MASARSKI SEGET SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Lubomia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD MASARSKI SEGET SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD MASARSKI SEGET SPÓŁKA JAWNA

  • Sprzedawca

    ZAKŁAD MASARSKI SEGET SPÓŁKA JAWNA
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Pracownik biurowy ds. haccp

    • Lubomia
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD MASARSKI SEGET SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Lubomia
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie oraz wydawanie zamówień dla kontrahentów.
      Praca na jedną zmianę od 16.00 do 01.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: stanowisko pracy przeznaczone również dla osób niepełnosprawnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną