Czy to Twoja firma?

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu praca

Opole

W samym sercu Opola, przy ulicy Kośnego 55, znajduje się instytucja, która każdego dnia troszczy się o najcenniejszy dar – dar życia. Jesteśmy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu, miejscem, gdzie każda kropla ma ogromne znaczenie.

Nasza działalność skupia się na zbieraniu tego bezcennego surowca, jakim jest krew, oraz na rejestracji i wsparciu niesamowitych ludzi, którzy chcą podzielić się cząstką siebie, by pomóc innym. Z dumą prowadzimy kampanie społeczne, które mają na celu edukację i promowanie krwiodawstwa – bo przecież każdy z nas może stać się bohaterem w najprostszy możliwy sposób.

W naszym centrum każdy potencjalny dawca przechodzi przez proces kwalifikacji, który jest przeprowadzany przez wykwalifikowanych lekarzy. Zapewniamy również kompleksowe badania lekarskie i laboratoryjne, aby mieć pewność, że krew, którą oddajemy, jest bezpieczna i gotowa do ratowania życia. Dla naszych dawców przygotowaliśmy również specjalne legitymacje, które są dowodem ich szlachetnego zaangażowania i hojności.

Chociaż nie możemy podzielić się informacjami o naszej historii czy wartościach, które nas kierują, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy tu, by służyć pomocą i wsparciem, by edukować i inspirować społeczność do włączenia się w szeregów krwiodawców. Nasze usługi są dostępne dla każdego, kto pragnie podjąć tę szlachetną rolę.

W naszym centrum każdy może poczuć się bezpiecznie i komfortowo, a nasza fachowa obsługa zawsze służy pomocą i wsparciem. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Opolu, by razem tworzyć historię, która każdego dnia ratuje życie. Jesteśmy tu dla Was, bo Wasze zaangażowanie jest dla nas największą wartością.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Opole
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu

Siedziba główna

Praca Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu - oferty archiwalne

  • Technik/technik analityki medycznej/młodszy asystent

    Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja składników krwi, zwalnianie krwi i jej składników, przygotowanie wysyłek osocza, przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie krwi i jej składników, prowadzenie stosownej dokumentacji, nadzorowanie właściwych warunków temperaturowych, obsługa sprzętu i urządzeń medycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Umiejętność organizacji na stanowisku pracy, Obsługa oprogramowania MS WORD, Obsługa oprogramowania MS EXCEL
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Odpowiedzialność, sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, komunikatywność. [Umiejętność 1] : Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji w sytuacjach pilnych [Inne] : wykształcenie średnie medyczne (posiadanie tytułu zawodowego technika analityki medycznej lub technika chemika lub technika farmaceutycznego) lub wykształcenie wyższe medyczne: posiadanie dyplomu magistra na kierunku farmacja, biologia, chemia, analityka medyczna lub innych kierunkach kształcenia właściwych dla dziedziny nauk biologicznych, medycznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 330 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu