Czy to Twoja firma?

DOMINISS sp. z o.o. praca

Kraków

Witajcie w świecie DOMINISS, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem w dziedzinie handlu hurtowego odzieży i obuwia. Od momentu naszego założenia w 2016 roku, z siedzibą w historycznym Krakowie, nieustannie dążymy do tego, aby każda transakcja była nie tylko wymianą towarów, ale także doświadczeniem, które buduje trwałe relacje z naszymi klientami.

Nasza specjalność to sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia, ale nasze ambicje sięgają daleko poza granice zwykłego handlu. Chcemy, aby każdy produkt, który opuszcza nasz magazyn, był synonimem jakości i stylu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko to osiągamy dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszego zespołu, który jest sercem DOMINISS.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami naszą pełną historią ani misją, to możemy zapewnić, że każdy krok, który podejmujemy, jest krokiem w kierunku doskonałości. Nasze zaangażowanie w doskonalenie oferty i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb rynku jest nieustanne. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość i możliwości, które ona przynosi.

W DOMINISS wierzymy, że sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i uczciwości w biznesie. Każdego dnia staramy się być lepsi, oferując produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również przekraczają je, tworząc nowe standardy w branży.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez lata.

DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy/-a

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 7 000-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Samodzielna księgowa/księgowy

    KRAKBAU Spółka Akcyjna
    • Kraków
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Asystent(ka) ds. Księgowości (zespół R2R)

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Rzeszów
  4. Bielsko-Biała
  5. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOMINISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ekonomista-magazynier

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu-przyjmowanie i wydawanie towaru, wystawianie dokumentów magazynowych i sprzedażowych, kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem, spółpraca z działem sprzedaży, przygotowywanie dokumentów dla księgowości, przygotowywanie pism, e-maili, wykonywanie innych czynności na rzecz firmy. Elastyczny czas pracy - do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mile ekonomia
      • Uprawnienia: dobra znajomość programów MS Office, zaangażowanie, znajomość podstaw księgowości, współpraca w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność, umiejętności analityczne, osługa komputera, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na magazynie, umiejętność obsługi komputera, znajomość podstaw księgowości (znajomość pakietu Office), zdolności analityczne, znajomość dokumentów magazynowych, sumienność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3500 zł +atrakcyjny system premiowy, na początek umowa zlecenie około 3 miesiące o

Pracodawcy w Krakowie