Czy to Twoja firma?

BLACHARSTWO KAMIL SKLORZ praca

Nakło Śląskie

Witajcie w świecie precyzji i jakości, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Jesteśmy Blacharstwo Lakiernictwo Kamil Sklorz, zlokalizowani w sercu Nakła Śląskiego, przy ulicy Wojciecha 13. Nasza pasja i specjalizacja to branża blacharsko-lakiernicza, w której od lat tworzymy historię pełną zaangażowania i ciągłego rozwoju.

Nasza oferta to znacznie więcej niż standardowe usługi blacharskie czy lakiernicze. Zajmujemy się również wymianą szyb samochodowych, konserwacją podwozia oraz diagnostyką komputerową pojazdów. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości oraz najnowsze technologie, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy szereg dodatkowych usług. Holowanie pojazdu, wynajem samochodu na czas naprawy, czy dostarczenie niezbędnych części od sprawdzonych dostawców to tylko niektóre z opcji, które ułatwiają życie w trudnych chwilach.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego zakładu, który jest wizytówką naszego profesjonalizmu. Ale to, co naprawdę wyróżnia nas na rynku, to wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Dążymy do tego, aby każda współpraca przekształciła się w długotrwały związek oparty na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

W Blacharstwo Lakiernictwo Kamil Sklorz zawsze stawiamy na jakość i precyzję, ponieważ wiemy, że to one są kluczem do sukcesu. Zapraszamy Was do doświadczenia naszej pasji i profesjonalizmu na własnej skórze. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – nie tylko naprawić samochód, ale przywrócić mu dawny blask i sprawność.

Oferty pracy BLACHARSTWO KAMIL SKLORZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BLACHARSTWO KAMIL SKLORZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BLACHARSTWO KAMIL SKLORZ - oferty archiwalne

  • Blacharz

    BLACHARSTWO KAMIL SKLORZ
    • Mierzęcice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Samodzielne wykonywanie napraw blacharskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: System i rozkład czasu pracy do uzgodnienia; mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle Śląskim