Czy to Twoja firma?

Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt sp. z o.o. praca

Dębica
Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.

Siedziba główna

Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Dębica
  3. Lublin
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca popołudniami od poniedziałku do piątku

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 21:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątacz/ka

    • Dębica

      SPRZĄTANIE, UTRZYMANIE WŁAŚCIWEGO STANU SANITARNEGO, HIGIENICZNEGO W OBIEKCIE HANDLOWYM

      Wymagania

      • Inne wymagania: WYMAGANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

    • Pustków-Osiedle

      DBANIE O CZYSTOŚĆ NA TERENIE OBIEKTU

      Wymagania

      • Inne wymagania: WYMAGANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE

      Oferujemy

Pracodawcy w Dębicy