Czy to Twoja firma?

FURLANA sp. z o.o. praca

Płońsk

Jesteśmy Furlana, sercem handlowym Płońska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Od naszego debiutu na rynku w 2022 roku, stawiamy na różnorodność i jakość oferowanych produktów. Nasza oferta to nie tylko detaliczna sprzedaż drobnych wyrobów metalowych, farb, szkła i innych artykułów użytku domowego, ale również szeroki wybór mebli, sprzętu oświetleniowego i pokryć podłogowych. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszych sklepach znajdziesz wszystko, co niezbędne do stworzenia wymarzonego wnętrza.


Jesteśmy dumni z naszej działalności pocztowej i kurierskiej, która zapewnia szybką i bezpieczną przesyłkę towarów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy również usługi pośrednictwa pieniężnego, a nasza działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi dostarcza emocji i rozrywki.

Nasza firma to nie tylko produkty i usługi, to przede wszystkim ludzie – choć nie dysponujemy danymi na temat liczby naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu Furlany. Jesteśmy zespołem, który codziennie pracuje na to, aby nasza marka była synonimem zaufania i satysfakcji klientów.

Choć nie posiadamy jeszcze wyraźnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, nasze działania kierujemy uczciwością i zaangażowaniem. Wspólnie z naszymi wspólnikami – "ITM POLSKA" Sp. z o.o. oraz Przemysławem i Joanną Miałszygrosz – budujemy solidne fundamenty dla przyszłego wzrostu i stabilności finansowej.

Nasza historia jest krótka, ale intensywna i pełna zaangażowania. Mimo że nie posiadamy jeszcze danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy certyfikatów jakości, jesteśmy przekonani, że nasze działania przemówią za nas. W Furlanie każdy dzień to krok naprzód w dążeniu do doskonałości i innowacji.

Zapraszamy Cię do świata Furlany, gdzie jakość i zadowolenie klienta są na pierwszym miejscu. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – od niezbędnych narzędzi, po elementy dekoracyjne, które nadadzą charakteru Twojemu wnętrzu. Dołącz do naszej rozwijającej się społeczności i przekonaj się, że FURLANA to więcej niż sklep – to miejsce, w którym zakupy stają się przyjemnością.

FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Plonsk
 3. Wrocław
 4. Nowy Dwór Mazowiecki
 5. Kraków
 6. Pruszków
 7. Bielsko-Biała
 8. Łódź
 9. Poznań
 10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

 • Operator wprowadzania danych

  FURLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Płońsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Praca przy komputerze polegająca na wprowadzaniu danych do systemu

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
   • Inne wymagania: Pracodawca od kandydatów wymaga dobrej znajomości programu Exel. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się dn.08.11.2022r.od godz.09.00 w PUP Płońsk(I piętro - sala konferencyjna)

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płońsku