Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku praca

Płońsk
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku

  • Nauczyciel psycholog

    Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku
    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku

Siedziba główna

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Plonsk
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Mława
  6. Bielsko-Biała
  7. Olsztyn
  8. Gdańsk
  9. Inowroclaw
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku - oferty archiwalne

  • Doradca zawodowy (nauczyciel doradca zawodowy)

    • Płońsk
    • Zakres obowiązków

      Pełnienie obowiazków doradcy zawodowego w szkole ponadpodstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: doradztwo zawodowe
      • Inne wymagania: Pracodawca wymaga od kandydatów wykształcenia wyższego - kierunek doradztwo zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 221 do 1 478,4 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

    • Płońsk

      Prowadzenie spraw księgowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość , finanse
      • Inne wymagania: Pracodawca wymaga od kandydatów wykształcenia wyższego - kierunek ekonomimiczy (rachunkowość, finanse) oraz mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 000 PLN

Pracodawcy w Płońsku