KBA Automatic

Czy to Twoja firma?

KBA Automatic praca

Opole

Praca w KBA Automatic to automatyzacja procesów produkcyjnych od konceptu, przez projektowanie i zaawansowane programowanie, aż po wizualizacje, wdrożenia i testy.
Realizujemy projekty na całym świecie w oparciu o najnowsze technologie.

Nasz zespół to grono inżynierów i projektantów, czyli niezła mieszanka doświadczenia, polotu i pasji.

KBA Automatic najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy KBA Automatic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KBA Automatic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KBA Automatic

Siedziba główna

KBA Automatic poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Opole
  4. Wrocław
  5. Kraków
  6. Bielsko-Biała
  7. Gliwice
  8. Olesno
  9. Poznań
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KBA Automatic - oferty archiwalne

  • Programista PLC

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Programowanie sterowników PLC;
      • Testowanie i implementacja oprogramowania;
      • Wdrażanie projektów w przemyśle z użyciem najnowszych technologii;
      • Tworzenie dokumentacji technicznej;

      Wymagania

      • Nieszablonowy sposób myślenia;
      • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
      • Gotowość do wyjazdów zagranicznych;
      • Wykształcenie min. średnie techniczne;
      • Prawo jazdy kategorii B;

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę przy projektach na całym świecie;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia - od 5 000 do 15 000 PLN brutto (wynagrodzenie zasadnicze);
      • Stabilne zatrudnienie w firmie (umowa o pracę);
      • Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych (wewnętrzny program szkoleniowy);
      • Pracę w zespole specjalistów i koleżeńską atmosferę;
      • Najwyższej klasy sprzęt do pracy;
      • Premie projektowe dodatkowe benefity pozapłacowe (kursy doszkalające z języków obcych, prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń);

Pracodawcy w Opolu