Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski

Czy to Twoja firma?

Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski praca

Radom

Jesteśmy Kamel Steel, dumny przedstawiciel branży metalurgicznej z serca Polski, z pięknego Radomia. Nasza przygoda z metalami zaczęła się na początku 2010 roku, a od tego czasu nieustannie dążymy do perfekcji w każdym wyprodukowanym przez nas koszu transportowym. Nasza specjalność to nie tylko wyroby, ale i pasja do tworzenia rozwiązań, które wspierają efektywność i innowacyjność przemysłu motoryzacyjnego na całym kontynencie.

Jakość i terminowość dostaw to dla nas nie tylko puste słowa – to fundament, na którym zbudowaliśmy naszą markę. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze produkty były nie tylko solidne i niezawodne, ale także dostarczane na czas. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie takich gigantów jak BMW czy Volkswagen, co jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale i motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia.

Nasze kosze transportowe są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. To efekt ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustającego poszukiwania lepszych rozwiązań. Chociaż nie możemy się podzielić wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę jest świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość.

W Kamel Steel wierzymy, że sukces mierzy się nie tylko liczbami, ale przede wszystkim zadowoleniem naszych klientów i trwałością naszych produktów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu, która będzie równie trwała i solidna jak nasze kosze transportowe.

Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Radom
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radom
  3. Łódź
  4. Zabrze
  5. Ruda Śląska
  6. Starachowice
  7. Bydgoszcz
  8. Garwolin
  9. Poznań
  10. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Kamel Steel s.c. B.Metlerski, E.Fiołna, K.Metlerski - oferty archiwalne

  • Operator maszyn CNC

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma Kamel Steel s.c. producent wysokiej jakości palet transportowych i koszy magazynowych używanych w przemyśle samochodowym i budowlanym w całej Europie zatrudni:

      Operatora CNC. Praca na maszychach takich jak: Wycinarka laserowa, prasa krawędziowa, piła automatyczna, robot spawalniczy.

      Jeśli masz doświadczenie, w pracy na którejkolwiek, z powyższych maszyn- zadzwoń!

      Zakres obowiązków

      • współpraca z programistami,
      • obowiązkowość,
      • dokładność.

      Wymagania

      • doswiadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku,
      • otowość do pracy zmianowej (dwie zmiany 6-22).

      Oferujemy

      • praca w nowoczesnej hali,
      • ubezpieczenie zdrowotne,
      • zarobki zależne od umiejętności i zaangażowania.

Pracodawcy w Radomiu