Czy to Twoja firma?

DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Racibórz

Od ponad dekady Diamedi jest synonimem troskliwej opieki nad seniorami. Nasza historia zaczęła się w 2008 roku w Warszawie, a nasze zaangażowanie w poprawę jakości życia osób starszych szybko przekształciło się w misję, która do dziś kieruje naszymi działaniami. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć opiekunki i opiekunów z seniorami w Niemczech, oferując nie tylko pracę, ale i możliwość niesienia pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

W Diamedi rozumiemy, że każdy senior jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi opiekuńcze są tak samo indywidualne jak potrzeby naszych klientów. Znalezienie odpowiedniej opiekunki to dla nas priorytet, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne dopasowanie kwalifikacji pracowników do oczekiwań osób starszych.

Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm w opiece nad seniorami zaczyna się od solidnego przygotowania. Dlatego oferujemy naszym opiekunkom kursy języka niemieckiego, aby mogły one komunikować się z podopiecznymi bez barier. Wsparcie koordynatora w Niemczech to kolejny element, który zapewnia, że nasze pracownice czują się bezpieczne i komfortowo w nowym środowisku.

Zdajemy sobie sprawę, że praca opiekuna to nie tylko zawód, ale i powołanie. Dlatego zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki i premie, które odzwierciedlają wartość i znaczenie ich pracy. Transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie to standardy, które ułatwiają naszym pracownikom skupienie się na tym, co najważniejsze – opiece nad seniorami.

Nasza firma to nie tylko usługi opiekuńcze, to społeczność ludzi z pasją i empatią, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby życie osób starszych było pełne godności i komfortu. Diamedi to marka, która buduje mosty między pokoleniami i kulturami, a nasza solidna pozycja na rynku to wynik zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci i pracownicy.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej misji – razem możemy sprawić, że świat będzie miejscem pełnym troski i zrozumienia dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Racibórz
  2. Gliwice
  3. Katowice
  4. Kędzierzyn-Koźle
  5. Opoczno
  6. Rydułtowy
  7. Wodzisław Śląski
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DIAMEDI OPIEKA LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Główny/a księgowy/a

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie księgowości, kadr i płac.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

    • Racibórz

      Rekrutacja pracowników w branży opiekuńczej.
      wykształcenie średnie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN

    • Racibórz

      Oferujemy

Pracodawcy w Raciborzu