Czy to Twoja firma?

NABI sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy NABI sp. z o.o., sercem naszej działalności jest Wrocław - miasto spotkań, innowacji i przedsiębiorczości. Od naszego założenia 15 grudnia 2010 roku, konsekwentnie budujemy naszą pozycję w branży sprzedaży hurtowej odzieży oraz produkcji chemii gospodarczej. Nasz zespół, choć niewielki, bo liczący trzy osoby w 2015 roku, to pełen pasji i zaangażowania w to, co robimy.

Nieustannie dążymy do tego, aby usługi, które oferujemy, stały na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, jak nasza firma rozwijała się w ciągu ostatnich lat, co potwierdzają nasze wyniki finansowe - wzrost przychodów ze sprzedaży netto o 84,93% oraz wzrost całkowitych aktywów o 68,63% w roku 2022. To świadczy o naszej stabilności i determinacji w dążeniu do sukcesu.

Chociaż nie podajemy szczegółowych informacji na temat naszej oferty, możemy zapewnić, że każdy produkt i usługa, którą dostarczamy, jest wynikiem starannego procesu, mającego na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Przykładamy wielką wagę do jakości, co jest naszym priorytetem w każdym aspekcie działalności.

Niestety, nie możemy podzielić się informacjami o naszej misji i wartościach, ale zapewniamy, że każdego dnia działamy z myślą o lepszym jutrze dla naszych klientów i społeczności, w której funkcjonujemy. Nasze działania są ukierunkowane na ciągłe doskonalenie i innowacje, które są kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Mimo że nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów, to nasza reputacja i wyniki finansowe mówią same za siebie. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i solidność, a nasza historia i osiągnięcia są tego najlepszym dowodem.

Zapraszamy do współpracy i odkrywania możliwości, jakie oferuje NABI sp. z o.o. Razem możemy więcej!

NABI sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NABI sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NABI sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NABI sp. z o.o.

Siedziba główna

NABI sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NABI sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dostawca - koreański street food (Bielany Wrocławskie)

    NABI sp. z o.o.
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 20-23 zł / godz.
    • SOLLEIM (Bielany Wrocławskie) szuka osób chętnych do dołączenia do międzynarodowego zespołu na stanowisko dostawcy!

      Czy szukamy właśnie Ciebie?:

      • Masz prawo jazdy kategorii B?
      • Wrocław oraz okolice są Ci znane i lubisz jeździć samochodem?
      • Jesteś uśmiechnięty i masz poczucie humoru?
      • Chcesz pracować w młodym, międzynarodowym i zgranym zespole?
      • Lubisz azjatycką kuchnię?
      • Szukasz pracy od zaraz?
      • Szukasz pracy na dłużej?
      • Lubisz szukać sobie zajęcia, gdy w pracy chwilowo nie masz nic do roboty?

      No to chyba to mamy!

      Poszukujemy dostawców jedzenia chętnych do pracy!

      Chcesz do nas dołączyć? Wyślij nam swoje CV!

      Zakres obowiązków

      • Rozwożenie zamówień firmowym samochodem, a w przypadku braku dostawek cenimy mocno, gdy dostawcy pomagają reszcie ekipy jak ma tabakę
      • Dostawy można realizować firmowym samochodem lub własnym

      Wymagania

      • Prawo jazdy kategorii B
      • Dobra znajomość południowego Wrocławia
      • Poczucie humoru i uśmiech
      • Pracowitość i dobra organizacja pracy
      • Nie jest to wymóg, ale chociażby podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem!

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie od 20 do 23zł brutto/h na start (na miesiąc wychodzi średnio 168-176h + istnieje możliwość dorobienia $$$)
      • Do dowozów firmowy samochód
      • Za moment prywatny pakiet medyczny
      • Płatny urlop dwa razy w roku także na umowie zlecenie
      • Darmowe posiłki w trakcie pracy
      • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę przy chęci zostania na dłużej
      • Pracę 5 dni w tygodniu: wtorek-piątek 11:00-19:00 + sobota 12:00-20:00
      • Pracę w przyjaznym, zabawnym i zgranym zespole
      • Punktualną wypłatę wynagrodzenia!

Pracodawcy w Wrocławiu