Heliotherm Polska Szymon Sapeta

Czy to Twoja firma?

Heliotherm Polska Szymon Sapeta praca

Radziechowy

Sen&Wino to kompleks wypoczynkowy stworzony z pasji do natury.

Jesteśmy rodziną mamy wiele zainteresowań. Kochamy góry, sport i podróże. Promujemy ekologiczny styl życia i właśnie tak staramy się żyć.

Wybudowaliśmy trzy ekologiczne, antyalergiczne domki, których drewniany szkielet wypełniony jest kostkami słomy.

W naszym kompleksie znajduję się winnica, która powstawała od 2013 roku, obecnie ma 80 arów i położona jest na stoku o wystawie południowej.

Aktualne nasadzenia obejmują takie odmiany jak: Solaris, Bianka, Aurora, Regent, Marechal Foch, Leon Milot, Muscaris, Johaniter, Souvignier Gris

Posiadamy również Winiarnię z piwnicą i z salą degustacyjną, w której przy kieliszku naszego wyśmienitego wina oraz akompaniamencie regionalnych przekąsek możemy wspólnie porozmawiać.

Heliotherm Polska Szymon Sapeta najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Heliotherm Polska Szymon Sapeta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Heliotherm Polska Szymon Sapeta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Heliotherm Polska Szymon Sapeta

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Żywiec
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Andrychów
  6. Gliwice
  7. Katowice
  8. Poznań
  9. Rybnik
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Heliotherm Polska Szymon Sapeta - oferty archiwalne

  • Menedżer

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa Gości (powitanie, zakwaterowanie w domku, formalności dot. przyjazdu / odjazdu);
      • Serwis posiłków, przygotowanie śniadań / weryfikacja pomieszczeń dla Gości;
      • Kontrolowanie stanu pokoi oraz ich wyposażenia, a także zgłaszanie wszelkich usterek technicznych do osób odpowiedzialnych za ich prawidłowe funkcjonowanie;
      • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości domków oraz powierzchni ogólnodostępnych zgodnie z przyjętymi standardami;
      • Dbanie o zaopatrzenie w potrzebne produkty do sprawnego funkcjonowania obiektu;
      • Współpraca z portalami rezerwacyjnymi;
      • Zarządzanie treścią ofert na portalach internetowych;
      • Kontrolowanie bieżącego stanu obłożenia apartamentów i odpowiednie sterowanie dostępnością na portalach rezerwacyjnych, ustawianie cen i promocji;
      • Odpowiadanie na zapytania klientów portali rezerwacyjnych;
      • Planowanie i realizacja strategii rozwoju obiektu;
      • Planowanie oraz koordynacja działań marketingowych;
      • Otwieranie nowych kanałów rezerwacji;
      • Obsługa administracyjna;
      • Wystawiania FV w prostym programie księgowym;
      • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego;
      • Pomoc w pracach na winnicy (zabiegi pielęgnacyjne, zbiór winogron, przycinanie winorośli, butelkowanie wina);

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Nienaganna aparycja;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Znajomość pakietu MS Office;

      Mile widziane:

      • Znajomość programu Roomadmin;
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Język angielski w stopniu komunikatywnym;
      • Wykształcenie (hotelarstwo, gastronomia);

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Możliwość elastycznych godzin pracy na samodzielnym stanowisku;
      • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer);
      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia system premiowy;
      • Możliwość rozwijania swoich umiejętności;