Czy to Twoja firma?

HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR praca

Wrocław

Od naszego powstania w 2012 roku, w HT Systemy Zabezpieczeń S.C. stawiamy na bezpieczeństwo i spokój naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić wysoką jakość usług w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz serwisu systemów przeciwpożarowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym województwie dolnośląskim, skąd z pełnym zaangażowaniem obsługujemy obiekty w promieniu około 100 km od Wrocławia.

Nasza oferta to nie tylko montaż i serwis systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej, ale także systemów oddymiania i sygnalizacji pożaru. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego nasz serwis jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia roku. To nasze podejście do pracy i pełna dyspozycyjność sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych Klientów, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny.

Jesteśmy firmą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nasza wiedza jest systematycznie pogłębiana dzięki szkoleniom u krajowych i zagranicznych producentów. Dzięki temu możemy z dumą mówić, że nasze systemy zabezpieczeń są montowane sprawnie i skutecznie.

Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest wynikiem nie tylko naszej wiedzy, ale także jakości wykonywanych przez nas usług. Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa, które upoważnia nas do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o detale.

W HT Systemy Zabezpieczeń S.C. jesteśmy zespołem, który stawia na ciągły rozwój, jakość i zaufanie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca HT SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ S.C. HUBERT GMUR, TOMASZ GMUR - oferty archiwalne

  • Serwisant - Instalator systemów przeciwpożarowych oraz niskoprądowych

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 5 500-10 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • konserwacje, przeglądy, uruchomienia urządzeń przeciwpożarowych i niskoprądowych w szczególności: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów oddymiania, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów detekcji gazu (praca do 100km od Wrocławia),

      • lokalizacja oraz usuwanie usterek,

      • sporządzanie dokumentacji z przeglądów,

      • prowadzenie drobnych realizacji oraz modernizacji instalacji,

      • koordynacja prac z innymi branżami,

      • organizacja pracy podległych pracowników,

      • współpraca z kierownikiem zlecenia w zakresie bieżącego planowania prac i dostaw,

      • nadzór jakości wykonywanych prac w zakresie wykonywanych instalacji,

      • czynny udział w uruchomieniach systemów.

      Wymagania

      • doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń przeciwpożarowych / niskoprądowych

      • znajomość systemów programowania i obsługi SSP: Polon-Alfa (4100,4200, 4900, 6000),Esser, Siemens, Bosch;

      • znajomość systemów oddymiania: D+H, AFG, POLON-ALFA

      • znajomość systemów detekcji gazów: Gazex,

      • wykształcenie minimum elektryczne / techniczne

      • praktyczne umiejętności czytania i analizowania dokumentacji serwisowej,

      • uprawnień SEP lub chęci zdobycia uprawnień,

      • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową,

      • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

      • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

      • znajomość pakietu Ms Office,

      • znajomość obsługi komputera,

      • czynne prawo jazdy kat. B

      • umiejętność pracy w zespole

      • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.,

      • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy,

      • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

      • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
      • udział w realizacji ciekawych projektów,
      • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, min. samochód, laptop, komórka.

Pracodawcy w Wrocławiu