Czy to Twoja firma?

CUKIERNIA Krystian Gonsior praca

Wodzisław Śląski

Od ponad dwóch dekad, CUKIERNIA Krystian Gonsior rozpieszcza podniebienia mieszkańców Rybnika i okolic słodkimi dziełami sztuki cukierniczej. W naszym przytulnym zakątku, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworzymy wyjątkowe ciasta i słodkie przekąski, które są symbolem radości i celebracji każdego dnia.

Nasza historia sięga 1998 roku, kiedy to z pasją i zamiłowaniem do słodkości zaczęliśmy pisać pierwsze rozdziały naszej słodkiej opowieści. Z biegiem lat, dzięki zaangażowaniu i miłości do rzemiosła, CUKIERNIA Krystian Gonsior stała się synonimem najwyższej jakości i niepowtarzalnego smaku.

Specjalizujemy się w kreowaniu tortów na różne okazje – od weselnych po angielskie naked cake, które zachwycają nie tylko smakiem, ale i estetyką. Każdy wypiek jest dla nas dziełem sztuki, dlatego przykładamy ogromną wagę do detali i wykończenia. Nasze torty, bita śmietana, ciasta czekoladowe, kawowe, szwarcwaldzkie, orzechowe, kremowe, malinowe – każdy produkt jest wyrazem naszej kreatywności i umiejętności.

W Cukierni Krystian Gonsior dbamy o to, by każde przyjęcie było niezapomniane. Oferujemy kompleksową obsługę przyjęć weselnych, gdzie nasze ciasta serwowane są bezpośrednio na stołach, a goście mogą cieszyć się wyjątkowymi paczkami przygotowanymi specjalnie dla nich. To nasza autorska receptura na sukces – indywidualne podejście i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasza przewaga konkurencyjna to przede wszystkim tradycyjne receptury, które łączymy z autorskimi pomysłami naszych cukierników. To właśnie oni są sercem naszej cukierni, a ich ogromna różnorodność asortymentowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W Cukierni Krystian Gonsior wierzymy, że słodkości to nie tylko przysmaki, ale przede wszystkim sposób na dzielenie się radością. Zapraszamy do naszego świata pełnego smaku, gdzie każdy kęs to podróż do krainy niezapomnianych wrażeń. Odkryjcie z nami magię słodkości!

CUKIERNIA Krystian Gonsior najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy CUKIERNIA Krystian Gonsior

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUKIERNIA Krystian Gonsior

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa CUKIERNIA Krystian Gonsior

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CUKIERNIA Krystian Gonsior
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Wodzisław Śląski
  3. Katowice
  4. Rybnik
  5. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CUKIERNIA Krystian Gonsior - oferty archiwalne

  • Pomoc cukiernika

    • Wodzisław Śląski
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowaniu surowców do produkcji wyrobów cukierniczych, danie o porządek w miejscu pracy.

      Praca od poniedziałku do soboty w godz. 05:00 - 13:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim