Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole praca

Warszawa

Witaj w Przedszkolu nr 107 "Bajkowe Przedszkole", naszej magicznej krainie rozwoju i edukacji, położonej w sercu Warszawy. Jesteśmy dumą lokalnej społeczności, oferując naszym przedszkolakom nie tylko realizację podstawy programowej, ale także wszechstronny rozwój w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nowoczesna technologia informacyjno-komunikacyjna splata się z ciepłem i troską o każde dziecko. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze sale dydaktyczne są wyremontowane i wyposażone w nowoczesne narzędzia edukacyjne, co pozwala na kreatywne i efektywne przyswajanie wiedzy. Dodatkowo, nasza sala gimnastyczno-sensoryczna oraz nowy plac zabaw są idealnymi miejscami do rozwijania sprawności fizycznej i sensorycznej naszych podopiecznych.

Dbamy o to, aby każde dziecko miało zapewnioną kompetentną opiekę logopedyczną i psychologiczną, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest indywidualny rozwój i wsparcie na każdym etapie edukacji przedszkolnej. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli to pasjonaci, którzy codziennie inspirują dzieci do odkrywania świata i rozwijania swoich talentów.

Położenie naszego przedszkola w bliskiej odległości od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego daje nam unikalną możliwość organizowania zajęć na łonie natury, co jest nieocenionym atutem naszej placówki. Zadbany ogród przedszkolny to nasza oaza zieleni, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się i uczyć poprzez kontakt z przyrodą.

Współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym jest dla nas kluczowa. Wierzymy, że tylko dzięki zaangażowaniu i wspólnym działaniom możemy zapewnić dzieciom najlepsze warunki do rozwoju. Promujemy wszechstronny rozwój i aktywność twórczą, aby każde dziecko mogło wyrazić siebie i odkryć swoje pasje.

"Bajkowe Przedszkole" to nie tylko miejsce nauki, to przestrzeń, gdzie każde dziecko czuje się ważne, rozumiane i akceptowane. Zapraszamy do naszej wspólnoty, gdzie każdy dzień jest nową przygodą i krokiem w stronę przyszłości pełnej możliwości.

Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole nr 107 Bajkowe Przedszkole - oferty archiwalne

  • Dozorca

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe zasadsnicze zawodowe, co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, bardzo komunikatywna znajomość języka polskiego. [Zgłoszenia: monika.sobczyk@eduwarszawa.pl, 22 277 11 73]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 509 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii, stazowe. Wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca

    • Warszawa

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie