Czy to Twoja firma?

WRD sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy WRD, Twoim zaufanym partnerem w świecie hurtowej sprzedaży odzieży i obuwia. Nasza siedziba znajduje się w pięknym Krakowie, gdzie codziennie pracujemy na to, by dostarczać produkty najwyższej jakości dla naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór odzieży i obuwia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Nasza firma rozwija się dynamicznie, co potwierdza nasz udział w rynku, który w 2022 roku wyniósł 0.0004%. To może wydawać się małą liczbą, ale dla nas każdy procent jest dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze wyniki finansowe mówią same za siebie – z kapitałem zakładowym 10 000 PLN, osiągnęliśmy zysk netto w wysokości 7479 zł oraz wartość organizacji na poziomie 91 061 zł w 2022 roku.

Co nas wyróżnia? Nasza marża netto i operacyjna oraz rentowność aktywów i kapitału własnego są wyższe niż u większości konkurentów w branży. To świadczy o naszej stabilności finansowej i umiejętności efektywnego zarządzania zasobami.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy czy naszymi wartościami i misją, to możemy zapewnić, że wszystko, co robimy, jest ukierunkowane na zadowolenie naszych klientów i długofalowy rozwój. Nasze podejście do biznesu jest proste – stawiamy na uczciwość, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie.

Zapraszamy do współpracy z WRD, gdzie jakość i zadowolenie klienta są zawsze na pierwszym miejscu. Razem możemy osiągnąć więcej!

WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia

Oferty pracy WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Technolog

    WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Szwaczka

    • Kraków
    Dodana
  • Konstruktor

    • Kraków
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Strzelce Opolskie
  6. Zawiercie
  7. Skawina
  8. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Krawiec

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Wykonuje samodzielnie prace polegające na konstruowaniu i szyciu sukien ślubnych, współpraca z konstruktorem, projektantem, dotrzymywanie wyznaczanych terminów, zszywanie elementów według narzuconego schematu, kontrola jakośc. Elastyczny czas pracy - do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: krawiec
      • Uprawnienia: Samodzielność, dokładność, umiejętności szycia na maszynach oraz krojenia, zdolności manualne, dbanie o porządek na stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole.
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na podabnym stanowisku, chęć do pracy, samodzielność, dokładność, umiejętności szycia na maszynach oraz krojenia, zdolności manualne, dbanie o porządek na stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3500 zł +atrakcyjny system premiowy, na początek umowa zlecenie około 3 miesiące o
  • Technolog

    • Kraków

      Sporządzanie dokumentacji technologicznej, organizowanie i nadzorowanie procesów wytwarzania, stosowanie zasad normowania materiałów i dodatków krawieckich, znajomość programu do tworzenia konstrukcji, organizowanie pracy własnej oraz zespołu pracowników. Elastyczny czas pracy - do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne, włókiennicze lub pokrewne
      • Uprawnienia: wykonywanie form i szablonów elementów sukien ślubnych, opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji, nastawienie na efekty pracy, znajomość zasad kroju i szycia.
      • Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, wykonywanie form i szablonów elementów sukien ślubnych, opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji, nastawienie na efekty pracy, znajomość zasad kroju i szycia.

      Oferujemy

  • Ekonomista magazynowy

    • Kraków

      Rozliczanie ruchu wyrobów gotowych (przychód - koszt - ruch).
      Śledzenie i informowanie klientów o gotowości zamówienia i terminowości.
      Wysyłka towaru.
      Kontrola płatności za zamówienia - uzgadnianie wzajemnych rozliczeń z klientami.
      Przyjmowanie i nadawanie przesyłek, kontrola ich doręczenia.
      Zamówienia inwentaryzacyjne kontroli magazynu.

      Godziny pracy: 9-17

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4000,00-5000,00 zł brutto

Pracodawcy w Krakowie