WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia

Oferty pracy WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Technolog

    • Kraków
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Szwaczka

    • Kraków
    Wygasa
  • Konstruktor

    • Kraków
    Wygasa

Mapa WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Aleja Płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 14 31-514 Kraków
NIP
6751766823
REGON
522421430
KRS
0000979537
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
29.06.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3.7

Na podstawie 9 ocen z Google.

Grażynka Bigos

"Fajnie było poza tym zamieszaniem na początku że nas wpuścić nie chcieli no ale nie ich wina starali się jak mogli no ale tak się zdarza czasem że się nie da no ale się udało w końcu i fajne takie przesłuchania mogłam się w końcu wypowiedzieć i to jeszcze zapisywali chociaz o jakości tego zapisu to chyba nie będę mówić bo pan był miły i się starał jak mógł ciężko tak pisać i słuchać jednocześnie o matko on się musiał czuć jak w szkole a jak ja popatrzę na swoje notatki to jednak ten pan to jest mistrzem sztuki no brawo podziwiam pozdrawiam aż się chce popełniać przestępstwa żeby tam wracać no fajnie fajnie"

5 lat temu

Bartek (Joker)

"Polecam usługi Panów i Pań Funkcjonariuszy WRD w Krakowie. Wykonują rzetelnie swoją pracę."

3 lata temu

Damian Adamski

"Jeśli wszystkie tego typu placowki bedą pracowac jak ta bedzie na świecie pokoj!!! W tydzień i od reki dostałem dokumenty jestem pozytywnie zaskoczony !!!"

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Strzelce Opolskie
  6. Zawiercie
  7. Skawina
  8. Łódź

Praca WRD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Krawiec

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Wykonuje samodzielnie prace polegające na konstruowaniu i szyciu sukien ślubnych, współpraca z konstruktorem, projektantem, dotrzymywanie wyznaczanych terminów, zszywanie elementów według narzuconego schematu, kontrola jakośc. Elastyczny czas pracy - do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: krawiec
      • Uprawnienia: Samodzielność, dokładność, umiejętności szycia na maszynach oraz krojenia, zdolności manualne, dbanie o porządek na stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole.
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na podabnym stanowisku, chęć do pracy, samodzielność, dokładność, umiejętności szycia na maszynach oraz krojenia, zdolności manualne, dbanie o porządek na stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3500 zł +atrakcyjny system premiowy, na początek umowa zlecenie około 3 miesiące o
  • Technolog

    • Kraków

      Sporządzanie dokumentacji technologicznej, organizowanie i nadzorowanie procesów wytwarzania, stosowanie zasad normowania materiałów i dodatków krawieckich, znajomość programu do tworzenia konstrukcji, organizowanie pracy własnej oraz zespołu pracowników. Elastyczny czas pracy - do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne, włókiennicze lub pokrewne
      • Uprawnienia: wykonywanie form i szablonów elementów sukien ślubnych, opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji, nastawienie na efekty pracy, znajomość zasad kroju i szycia.
      • Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, wykonywanie form i szablonów elementów sukien ślubnych, opracowywanie podstawowej dokumentacji techniczno-technologicznej, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji, nastawienie na efekty pracy, znajomość zasad kroju i szycia.

      Oferujemy

  • Ekonomista magazynowy

    • Kraków

      Rozliczanie ruchu wyrobów gotowych (przychód - koszt - ruch).
      Śledzenie i informowanie klientów o gotowości zamówienia i terminowości.
      Wysyłka towaru.
      Kontrola płatności za zamówienia - uzgadnianie wzajemnych rozliczeń z klientami.
      Przyjmowanie i nadawanie przesyłek, kontrola ich doręczenia.
      Zamówienia inwentaryzacyjne kontroli magazynu.

      Godziny pracy: 9-17

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4000,00-5000,00 zł brutto

Pracodawcy w Krakowie

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka