XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wrocław

Cześć, tu XO Media! Jesteśmy kreatywną agencją brandingowo-digitalową z Wrocławia. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem projektów z zakresu marketingu i PR. Tworzymy branding, obsługujemy kanały social media, kreujemy performance marketing, dajemy życie animacjom, projektujemy strony internetowe, organizujemy eventy, dbamy o publicity.

Specjalizujemy się w branżach takich jak: automotive, ecommerce, nieruchomości, praca tymczasowa. Prowadzimy komunikację w 6 językach, dla klientów z całego świata.

Nasz zespół liczy ponad 20 osób, a Ty możesz być jego kolejnym zawodnikiem!

XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca XO MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz

    • Zakres obowiązków

      • sprzedaż miejsc reklamowych na portalach internetowych,
      • prowadzenie działań sprzedażowych,
      • pozyskiwanie nowych klientów,
      • przygotowywanie ofert,
      • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
      • kontakt z klientem w języku polskim i angielskim.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
      • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
      • sumienność i terminowość,
      • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,
      • dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji,
      • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,
      • system premiowy,
      • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
      • udział w szkoleniach i konferencjach,
      • różnorodne zadania i możliwość prowadzenia projektów dla różnych branż i grup docelowych,
      • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
      • wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Pracodawcy w Wrocławiu