Czy to Twoja firma?

CNH INDUSTRIAL KUTNO sp. z o.o. praca

Kutno

Jesteśmy CNH INDUSTRIAL KUTNO Sp. z o.o., dumny lider w produkcji zaawansowanych maszyn rolniczych, który od ponad stu lat wspiera rolnictwo i leśnictwo w Polsce i na świecie. Nasza historia sięga 1870 roku, kiedy to Mojżesz S. Sarna zainicjował produkcję maszyn i narzędzi rolniczych w Płocku. Przez dekady rozwijaliśmy się, aż w 1998 roku nasze ścieżki skrzyżowały się z New Holland, co otworzyło nowy rozdział innowacji i jakości.

W 2013 roku przyjęliśmy nazwę CNH Industrial Polska, co było odzwierciedleniem naszej globalnej tożsamości i zaangażowania w produkcję na światowym poziomie. W Kutnie, gdzie znajduje się jedna z naszych fabryk, z dumą dołączyliśmy do koncernu CNH Industrial N.V. w lutym 2017 roku, co jeszcze bardziej umocniło naszą pozycję na rynku.

Jako numer jeden w Polsce w branży produkcji maszyn dla rolnictwa i leśnictwa w latach 2009-2020, nieustannie dążymy do doskonałości. Nasze zakłady w Płocku i Kutnie, zatrudniające blisko 1 900 wykwalifikowanych pracowników, to serce naszej działalności. Wytwarzamy tu 11 modeli pras rolujących, 11 modeli kombajnów i 34 modele zespołów żniwnych – wszystkie sygnowane marką New Holland, która jest symbolem niezawodności i innowacji.

Nasze fabryki działają zgodnie ze standardami World Class Manufacturing, co gwarantuje najwyższą jakość i efektywność produkcji. W 2019 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejsze technologie, co pozwala nam nie tylko sprostać, ale i wyznaczać nowe standardy w branży.

Nasze kombajny serii CX zdobywają uznanie rolników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001 w 1997 roku, co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasze zakłady w Kutnie wyposażone są w dwie automatyczne linie lakiernicze, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na osiągnięcie doskonałej jakości wykończenia naszych maszyn. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę jest nie tylko wydajny, ale i trwały.

W CNH INDUSTRIAL KUTNO Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, dążąc do ciągłego rozwoju i innowacji. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat rolnictwa.

CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kutno
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Kutno
  4. Wrocław
  5. Poznań
  6. Plock
  7. Bydgoszcz
  8. Olsztyn
  9. Bielsko-Biała
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CNH INDUSTRIAL KUTNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik spawalnik

    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktu i procesu, opracowywanie instrukcji stanowiskowej,ciągła poprawa i optymalizacja istniejących procesów,
      dobór metod i narzędzi wykorzystywanych w produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG, znajomość rysunku tecznicznego
      • Inne wymagania: doświadczenie w spawaniu,umiejętności spawalnicze,mile widziana dobra znajomość języka sngielskiego,chęć podnoszenia wykształcenia na koszt pracodawcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kutnie