Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE praca

Kutno

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem godności i szczęścia osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzin. POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE, założone w 1985 roku, wyrosło na solidną platformę wsparcia, edukacji i integracji społecznej.

Nasza misja to nie tylko dbanie o godność ludzką, ale także zapewnienie każdej osobie z niepełnosprawnością intelektualną miejsca w rodzinie i społeczeństwie. Rozumiemy, jak ważne jest szczęście i samorealizacja naszych podopiecznych, dlatego z pasją wspieramy ich rodziny w codziennych wyzwaniach. Wspólnie przekształcamy trudności w siłę, która napędza nas do działania i pomocy innym.

W naszej ofercie znajduje się Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy „Niezabudka”, który jest miejscem, gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności i talenty. Warsztat Terapii Zajęciowej to przestrzeń, gdzie poprzez pracę i twórczość nasi podopieczni odnajdują poczucie własnej wartości. Zespół Rehabilitacyjno – Terapeutyczny dba o kompleksową opiekę zdrowotną, a Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy przygotowuje młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w życiu zawodowym.

Nasze usługi dodatkowe obejmują organizowanie programów i wsparcia dla osób niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji, terapii, edukacji, przygotowania do pracy, zatrudnienia, a także udziału w kulturze i rekreacji. Dbamy o to, by każdy miał szansę na pełne i samodzielne życie.

Jesteśmy dumni z naszej historii i zaangażowania w tworzenie lepszego świata dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nasze działania są wyrazem głębokiego przekonania, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, miłość i możliwość bycia szczęśliwym. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy jest ważny i każdy może liczyć na wsparcie.

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE

  • Główny księgowy

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE

Siedziba główna

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    • Kutno
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie terapii zajęciowej,diagnozowanie możliwości i potrzeb uczestników,opracowywanie programów terapii i ewaluacja programu terapii,dokumentowanie pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Studia podyplomowe, specjalizacja: Pedagogika Specjalna,Oligofrenopedagogika, Osób Niepełnosprawnych, pomaturalne/policealne, inne, kierunek: Terapia zajęciowa lub kurs kwalifikacyjny z terapii zajęciowej
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe-mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Kutno
    • część etatu

      Wsparcie osób niepełnosprawnych,rodziców oraz pracowników WTZ w planowaniu, organizowaniu,prowadzeniu i ewaluacji rehabilitacji społeczno-zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia kliniczna i rozowjowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN
  • Księgowy

    • Kutno

      Prowadzenie ewidencji księgowej i kasowej i kasowej,pomoc przy opracowaniu sprawozdań finansowych,znajomość obsługi programów Symfonia i Gratyfikant,księgowanie oraz rozliczanie faktur.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN

Pracodawcy w Kutnie