Czy to Twoja firma?

AGRISOLUTIONS POLAND sp. z o.o. praca

Kutno

AGRISOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. to innowacyjna firma z Kutna, która z pasją oddaje się obróbce metali i produkcji zaawansowanych komponentów dla przemysłu rolniczego. Wykorzystując bogate doświadczenie konstrukcyjne i inżynierskie, specjalizujemy się w tworzeniu wytrzymałych elementów roboczych do maszyn rolniczych, takich jak kultywatory, agregaty uprawowe oraz siewniki. Nasze produkty, w tym zęby, redlice, gęsiostopki, skrzydełka i klamry, są wynikiem połączenia tradycji z nowoczesnością, co pozwala nam zaspokoić potrzeby zarówno Kongskilde, jak i innych renomowanych producentów maszyn rolniczych.

Jako firma z kapitałem zakładowym 450 000,00 zł i współpracująca z VNPI GLOBAL INVESTMENTS & SERRVICES, S.L., AGRISOLUTIONS POLAND stawia na solidność i stabilność finansową. Nasza działalność opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb rynku i ciągłym dążeniu do doskonałości, co czyni nas zaufanym partnerem w branży.

W AGRISOLUTIONS POLAND cenimy sobie profesjonalizm i zaangażowanie w każdy aspekt naszej pracy. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem jakości i innowacyjności. Nasze podejście do biznesu to harmonijne połączenie zaawansowanej wiedzy technicznej z bliskimi relacjami z klientami, co pozwala nam tworzyć rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. Zapraszamy do współpracy, oferując nie tylko produkty, ale także wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie.

AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn produkcja / przemysł

Oferty pracy AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Mistrz Zmiany Produkcyjnej

    AGRISOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych,
      • zapewnienie zachowania organizacji obszaru produkcyjnego na poziomie co najmniej 2S,
      • koordynacja zadań i rozdzielanie obowiązków pracownikom,
      • zapewnienie terminowej realizacji zleceń
      • nadzór nad ciągłością zaopatrzenia linii produkcyjnych w materiały,
      • utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań,
      • nadzór nad jakością prac wykonywanych przez podległych pracowników,
      • nadzór merytoryczny nad produkcją (rozwiązywanie problemów),
      • nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej,
      • dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem,
      • udział w projektach SMED i KAIZEN.

      Nasze wymagania

      • wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
      • doświadczenie w pracy mistrza lub brygadzisty produkcji w branży technicznej,
      • umiejętność kontroli, analizy i oceny wyników pracy podległych pracowników,
      • znajomości gospodarki magazynowej,
      • znajomość obsługi systemu ERP w zakresie obsługi produkcji i magazynu,
      • znajomość programów z grupy MS Office,

      Mile widziane

      • wiedza / doświadczenie w obszarach SMED i KAIZEN,
      • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic.

      To oferujemy

      • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
      • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, wsparte dodatkowymi benefitami (m.in. opieka medyczna).

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

      Jako Agrisolutions Poland jesteśmy producentem innowacyjnych elementów roboczych do maszyn rolniczych, nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładem.

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Mistrz Zmiany Produkcyjnej

      Miejsce pracy: Kutno

      Region: łódzkie

Pracodawcy w Kutnie