Czy to Twoja firma?

TELEINWESTOR - Bednorz Zofia praca

Wodzisław Śląski

W sercu województwa śląskiego, w malowniczym Wodzisławiu Śląskim, rozwinęła się nasza pasja i profesjonalizm w dziedzinie elektroinstalatorstwa. Jesteśmy TELEINWESTOR - Bednorz Zofia, firma, która z zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu, zapewniając naszym klientom najwyższej jakości instalacje systemów elektronicznych.

Nasza oferta to nie tylko montaż kamer i systemów kontroli dostępu, ale również kompleksowe rozwiązania w zakresie sieci komputerowych i urządzeń IoT. Z dumą realizujemy projekty, które wprowadzają naszych klientów w przyszłość technologii, jednocześnie dbając o precyzję i dokładność w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz raportów.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią wydarzeń czy kamieni milowych, to każde zlecenie traktujemy jako okazję do budowania naszej marki i reputacji. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci do doskonalenia i innowacji, choć brak jest danych pozwalających na określenie naszej pozycji rynkowej.

W Teleinwestorze wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe kształcenie i rozwój, dlatego też nasz zespół to grupa ambitnych profesjonalistów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i dostarczyć rozwiązania na miarę XXI wieku.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie nowoczesność, niezawodność i profesjonalizm. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której technologia służy człowiekowi, a bezpieczeństwo i komfort są na pierwszym miejscu.

To nasza historia - prosta, ale pełna zaangażowania. To nasz codzienny wkład w rozwój technologii i komfort naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i wspólnego tworzenia przyszłości.

TELEINWESTOR - Bednorz Zofia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TELEINWESTOR - Bednorz Zofia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELEINWESTOR - Bednorz Zofia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TELEINWESTOR - Bednorz Zofia

Siedziba główna

TELEINWESTOR - Bednorz Zofia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TELEINWESTOR - Bednorz Zofia - oferty archiwalne

  • Monter elektronik

    TELEINWESTOR - Bednorz Zofia
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż systemów elektronicznych (kamery, kontrolery dostępu, sieci komputerowe), uruchamianie i montaż urządzeń IoT, prowadzenie dokumentacji oraz raportów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa elektronarzędzi, biegła obsługa komputera i Internetu
      • Inne wymagania: zainteresowanie dziedzinią elektroniki, umiejętność lutowania miękkiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim