Czy to Twoja firma?

ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY sp. z o.o. praca

Tarnowskie Góry

Jesteśmy ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami i realizacji projektów budowlanych. Nasza historia sięga 1991 roku, kiedy to zrodziliśmy się z potrzeby zapewnienia profesjonalnej opieki nad budynkami mieszkalnymi. Nasze korzenie tkwią w tradycji, która rozpoczęła się jeszcze w 1950 roku, dając nam solidne podstawy doświadczenia i wiedzy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wspólnot mieszkaniowych, dbając o każdy aspekt eksploatacji, konserwacji i remontów. Rozumiemy, jak ważne jest ciepło domowego ogniska, dlatego nasze usługi termomodernizacyjne są skrojone na miarę Twoich potrzeb, zapewniając komfort i efektywność energetyczną. Nie ograniczamy się jednak tylko do budynków mieszkalnych. Nasze usługi obejmują pełen zakres robót budowlanych, zarówno dla zarządzanych przez nas obiektów, jak i dla klientów indywidualnych oraz publicznych.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, które pozwala nam na zarządzanie powierzchniami mieszkalnymi i użytkowymi z prawdziwą wprawą. Nasze podejście jest proste – stawiamy na jakość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. W każdym projekcie, który realizujemy, naszym celem jest nie tylko spełnienie oczekiwań, ale ich przekroczenie.

ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY to więcej niż firma – to zespół ludzi, dla których praca jest pasją. Dzięki temu każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z najwyższą starannością. Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy przestrzeń, w której będziesz się czuł bezpiecznie i komfortowo.

ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Murarz - tynkarz

    ZARZĄDZANIE BUDYNKAMI I REMONTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: wykonywanie zapraw murarskich, tynkarskich i mieszanek, wykonywanie murowanych konstrukcji betonowych, wykonywanie i naprawy tynków wewnętrznych i zewnętrznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach