Czy to Twoja firma?

ATERIMA EUROPE sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy ATERIMA Europe, liderem w branży opiekuńczej, który od ponad dekady z pasją i zaangażowaniem podchodzi do zarządzania potencjałem ludzkim. Nasza misja to tworzenie i oferowanie usług rozwiązujących problemy naszych klientów oraz pomoc pracownikom w znalezieniu wymarzonej pracy.

Z siedzibą w historycznym Krakowie, nasze działania rozciągają się na ponad 10 rynków europejskich, w tym w Polsce, Niemczech i Francji. Z dumą reprezentujemy polską markę na arenie międzynarodowej, dostarczając usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych, a także specjalizując się w zatrudnianiu pracowników tymczasowych i rekrutacjach na wysokie stanowiska menedżerskie.

Nasze autorskie oprogramowanie RSCP gwarantuje precyzyjne naliczanie wynagrodzeń, a nowoczesne technologie wspierają nas w codziennej pracy, pozwalając na ciągłe doskonalenie oferowanych usług. Jako zespół około 250 specjalistów, każdego dnia stawiamy na innowacyjność, odpowiedzialność i przede wszystkim na człowieka, który jest w centrum wszystkich naszych działań.

Specjalizacja, fachowość i europejski zasięg to nasze kluczowe atuty. Możemy pochwalić się ponad 30 000 zakończonych rekrutacji, ponad 10 000 Opiekunów i ponad 8 000 zadowolonych rodzin, które zaufały naszemu profesjonalizmowi. Wspieramy legalizację pracy i pobytu cudzoziemców, organizujemy bezpieczne podróże oraz zapewniamy wsparcie psychologiczne i językowe dla opiekunów. Nasze konsultacje z Ekspertami Biura Medycznego to gwarancja merytorycznego wsparcia na najwyższym poziomie.

W ATERIMA EUROPE wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie talentami i umiejętnościami to klucz do sukcesu zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się jakością i bezpieczeństwem naszych usług. Razem tworzymy przyszłość opieki i zatrudnienia.

ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    Dodana
  • Opiekun osoby starszej w Polsce

    Interkadra Spółka z o.o.
    • Kraków
    Polecana
    Dodana

Mapa ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Żory

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Obsługa linii produkcyjnej

    ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wolbrom
    • Zakres obowiązków

      Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
      zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej,
      dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów oraz wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: dobre umiejętności manualne, umiejętność pracy w grupie, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
      • Inne wymagania: Wymagany 1 miesiąc doświadczenia zawodowego w zawodzie operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej oraz wymagana umiejętność obsługi urządzeń typu poka-yoke. Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całego kraju.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie 2 zmianowym: 06:00-18:00,18:00-06:00
  • Czynności pomocnicze przy produkcji kawy

    • Żory
    • staż/praktyka
    • pełny etat

      NAKŁADANIE SUROWCA NA PRZENOŚNIK TAŚMOWY
      PAKOWANIE WYROBU GOTOWEGO
      UTZYMYWANIE CZYSTOŚCI
      PRZESTRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH PRZEPISÓW, ZASAD BHP I PPOŻ

      Wymagania

      • Uprawnienia: Dyspozycyjność
      • Inne wymagania: praca w grupie, zdolności manualne, dobre umiejętności manualne, LICZBA GODZIN W MIESIĄCU: 160-260 (W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,83 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Opiekunka środowiskowa/ niemcy

    • Niemcy

      przygotowanie posiłków, sprzątanie domu, podawanie przygotowanych wcześniej dawek leków, konwersacja, pielęgnacja ciała, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych,prowadzenie szczegółowej dokumentacji wszystkich wykonywanych przez siebie czynności oraz podejmowanych działań na rzecz podopiecznego,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie rodzinne lub pozarodzinne, empatia, otwartość, komunikatywnikatywność, cierpliwość,opiekuńczość, dobra organizacja pracy, , mile widziany kurs I pomocy. ozpoznawanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów podopiecznego, udzielenie pierwszej pomocy w nagłym wypadku, organizowanie czasu wolnego podopiecznemu, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 240 do 8 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: , opieka rezydenta , wynagrodzenie uzależnione od stopnia znajomości j. niemieckiego, możliwość prz

Pracodawcy w Krakowie