Czy to Twoja firma?

Eurolabels.pl praca

Żywiec

W sercu malowniczego Żywca, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się siedziba naszej firmy Eurolabels.pl. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie rozwijającej się branży etykiet i naklejek, dostarczając produkty, które codziennie towarzyszą milionom osób, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji etykiet – od białych, przez zadrukowane, kolorowe, aż po zaawansowane technologicznie etykiety RFID. Rozumiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego nasza oferta obejmuje również etykiety do kas i wag, przywieszki oraz taśmy termotransferowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom różnych sektorów rynku.

Jakość jest dla nas priorytetem. Nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji dzięki starannemu doborowi surowców i dbałości o każdy szczegół. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że tylko najlepsze rozwiązania mogą trafić do rąk naszych klientów.

Nie ograniczamy się jednak tylko do etykiet. Rozumiemy, że kompleksowa obsługa to klucz do sukcesu, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo również urządzenia do automatycznej identyfikacji – drukarki kodów kreskowych, czytniki i skanery, aplikatory – które ułatwiają zarządzanie towarem i przyspieszają pracę.

Nasze produkty są odzwierciedleniem pasji i zaangażowania, z jakim podchodzimy do każdego zamówienia. Dążymy do tego, aby nasze etykiety były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, co sprawia, że są one chętnie wybierane przez branże takie jak handel, logistyka, produkcja czy farmacja.

W Eurolabels.pl wierzymy, że sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem innowacji i niezawodności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, dla których jakość jest tak samo ważna, jak dla nas. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, opartą na solidnych fundamentach i wzajemnym zaufaniu.

Eurolabels.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Eurolabels.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eurolabels.pl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Eurolabels.pl

Siedziba główna

Praca Eurolabels.pl - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    Eurolabels.pl
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma Eurolabels specjalizująca się w produkcji materiałów eksploatacyjnych do systemów automatycznej identyfikacji towarów zatrudni osobę na stanowisko:

      Pracownik produkcyjny

      MIEJSCE PRACY: Żywiec, ul. Świętokrzyska 50a.

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyny do produkcji etykiet,
      • przezbrajanie maszyny,
      • dbałość nad efektywnością pracy,
      • wstępna kontrola wyrobu gotowego,
      • codzienne raportowanie wykonanej pracy,
      • dbałość o porządek na zajmowanym stanowisku pracy.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe,
      • dyspozycyjności oraz chęć do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca na 2 zmiany),
      • precyzja oraz dokładność,
      • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
      • mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnej branży,
      • podstawowa znajomość obsługi komputera.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • pracę w mieście Żywiec.

      Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie swoich aplikacji poprzez APLIKUJ
      lub kontakt telefoniczny (tylko w godzinach 9-15).

      Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Żywcu