Czy to Twoja firma?

PZU Życie SA praca

Gliwice

Jako PZU Życie SA, jesteśmy dumną częścią polskiej historii ubezpieczeń, której korzenie sięgają początków XIX wieku. Nasza misja jest prosta, choć wielowymiarowa – chronimy życie i zdrowie naszych klientów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie ich życia. Nasza oferta to nie tylko ubezpieczenia na życie, ale również kompleksowe rozwiązania emerytalne i zdrowotne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych 11 milionów klientów.

Jesteśmy liderem rynku ubezpieczeń na życie w Polsce, co potwierdza nasz ponad 30-procentowy udział w rynku. Nasza marka jest najbardziej rozpoznawalna w kraju, co daje nam silną pozycję i zaufanie, które budowaliśmy przez lata. To zaufanie jest dla nas niezwykle cenne, dlatego nieustannie inwestujemy w innowacje, takie jak sztuczna inteligencja, big data i rozwiązania mobilne, aby nasze usługi były jeszcze bardziej dostępne i wygodne dla naszych klientów.

Jako firma z ponad dwustuletnią tradycją, jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności społecznej. Angażujemy się w działania na rzecz społeczności lokalnych, bo wiemy, że nasza praca ma znaczenie nie tylko dla naszych klientów, ale i dla całego społeczeństwa. Wierzymy, że tworzenie trendów i odpowiedzialne rozwiązania biznesowe to fundamenty, na których można budować trwałe relacje i wspólną przyszłość.

Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że nasze usługi są cenione nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Dzięki temu doświadczeniu możemy oferować naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej przemyślane produkty, które odpowiadają na globalne wyzwania i potrzeby.

W PZU Życie SA zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko ubezpieczenia, ale i usługi assistance, które są dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. To właśnie nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność sprawia, że jesteśmy liderem, którym możecie Państwo zaufać.

PZU Życie SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PZU Życie SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZU Życie SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZU Życie SA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PZU Życie SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PZU Życie SA - oferty archiwalne

  • Doradca ubezpieczeniowy

    • Gliwice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Jeśli..

      - Ważny jest dla Ciebie rozwój. Chcesz mieć poczucie, że nie stoisz w miejscu.

      - Jesteś otwarty na naukę i masz w sobie pokorę do pokonywania trudności.

      - Cenisz sobie kontakt z ludźmi i dbasz o ich autentyczne dobro.

      - Jesteś skuteczny w sprzedaży i wiesz że efekty są wynikiem aktywności.

      - Czerpiesz radość, kiedy stawiasz sobie nowe wyzwania.

      - Gotowy jesteś na zaangażowanie, które pozwoli Ci ponadprzeciętnie zarabiać.

      Być może to właśnie Ty zostaniesz naszym Doradcą (docelowo jeśli zechcesz) Menedżerem Zespołu Sprzedażowego.

      Zakres obowiązków

      • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

      • Obsługa powierzonego portfela klientów

      Wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie

      • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

      • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym

      • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych

      • Znajomość technik sprzedaży

      • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej

      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia

      • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne

      • Portfel klientów

      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

      • Elastyczny czas pracy

      • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

Pracodawcy w Gliwicach