PZU Życie SA

PZU Życie SA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Doradca Gliwice
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PZU Życie SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZU Życie SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZU Życie SA

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - PZU Życie SA

Pełna nazwa
JOANNA MATYJA UBEZPIECZENIA
Adres rejestrowy
ul. Warszawska 242 43-155 Bieruń
NIP
6462661696
REGON
241538164
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
04.05.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie PZU Życie SA

3.8

Na podstawie 535 ocen z Google.

Wojciech Marczak

"Zawsze to bliżej mojego miejsca zamieszkania. Nie muszę jechać do centrum, wystarczy Żoliborz - ul. Przy Agorze Ja jestem zadowolony."

4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PZU Życie SA - oferty archiwalne

  • Doradca ubezpieczeniowy

    • Gliwice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Jeśli..

      - Ważny jest dla Ciebie rozwój. Chcesz mieć poczucie, że nie stoisz w miejscu.

      - Jesteś otwarty na naukę i masz w sobie pokorę do pokonywania trudności.

      - Cenisz sobie kontakt z ludźmi i dbasz o ich autentyczne dobro.

      - Jesteś skuteczny w sprzedaży i wiesz że efekty są wynikiem aktywności.

      - Czerpiesz radość, kiedy stawiasz sobie nowe wyzwania.

      - Gotowy jesteś na zaangażowanie, które pozwoli Ci ponadprzeciętnie zarabiać.

      Być może to właśnie Ty zostaniesz naszym Doradcą (docelowo jeśli zechcesz) Menedżerem Zespołu Sprzedażowego.

      Zakres obowiązków

      • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

      • Obsługa powierzonego portfela klientów

      Wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie

      • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

      • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym

      • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych

      • Znajomość technik sprzedaży

      • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej

      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia

      • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne

      • Portfel klientów

      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

      • Elastyczny czas pracy

      • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

Pracodawcy w Gliwicach