Czy to Twoja firma?

Petroleum Invest praca

Poznań

Jesteśmy Petroleum Invest Poznań, innowacyjną firmą z serca Wielkopolski, która od 2016 roku rozwija swoje skrzydła w dynamicznym świecie oprogramowania komputerowego. Nasza historia zaczęła się w Poznaniu, gdzie zakorzeniliśmy naszą działalność, tworząc solidne fundamenty dla przyszłego wzrostu i rozwoju.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, co czyni nas kluczowym graczem w łańcuchu dostaw. Zajmujemy się również sprzedażą hurtową i detaliczną, oferując produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Magazynowanie i usługi wspomagające transport to kolejne obszary, w których wyznaczamy standardy efektywności i niezawodności.

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam lepiej służyć naszym klientom. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w dostarczanie wartości jest niezachwiane.

Z dumą wspieramy lokalną gospodarkę, a nasz kapitał zakładowy w wysokości 300 000 zł świadczy o naszej stabilności finansowej i determinacji w dążeniu do sukcesu. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i innowacji, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale także je przekraczać.

W Petroleum Invest Poznań wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się rodziny klientów, partnerów i pracowników. Razem możemy osiągnąć więcej.

Petroleum Invest najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Petroleum Invest

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Petroleum Invest

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Petroleum Invest

Siedziba główna

Petroleum Invest poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Petroleum Invest
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Katowice
  7. Łódź
  8. Nowy Sącz
  9. Olsztyn
  10. Rybnik

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Petroleum Invest - oferty archiwalne

  • Praca zdalna na stanowisko tajemniczego klienta

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Szukamy osób chętnych do współpracy w charakterze tajemniczego klienta

      Zakres obowiązków

      • Oferta Pracy, na stanowisko tajemniczy klient,
      • Na tym stanowisku będziesz aktywnie pomagał firmom, poprawić jakość obsługi klienta, w różnych obszarach i instytucjach.

      Wymagania

      • Badania tajemniczego klienta są realizowane telefonicznie.
      • Możliwość współpracy na umowę zlecenie, umowę o dzieło i umowę o pracę
      • W ciągu dnia możemy pracować dowolną ilość godzin, rano lub popołudniu.
      • Pracować możemy również w dowolne dni w tygodniu.

      Oferujemy

      • Po podpisaniu umowy od firmy otrzymasz numer i telefon służbowy
      • Praca jest zdalna, więc możesz pracować z dowolnego miejsca
      • Wysokie zarobkI
      • Ogromny potencjał dochodowy
      • Możliwość rozwoju
      • Wynagrodzenie jest wypłacane raz w tygodniu

Pracodawcy w Poznaniu