Czy to Twoja firma?

POLCARGO INTERNATIONAL sp. z o.o. praca

Chorzów

Jesteśmy POLCARGO INTERNATIONAL – Twoim zaufanym partnerem w świecie usług kontroli zbóż, węgla, nawozów i pasz. Nasza podróż rozpoczęła się w Szczecinie, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Od ponad dwóch dekad, bo właśnie w czerwcu 2001 roku, z dumą nosimy tytuł jednej z pierwszych niepaństwowych jednostek w Polsce z akredytacją typu A, co stanowi o naszej wyjątkowości i profesjonalizmie.

Nasze usługi są synonimem zaufania i precyzji, co potwierdza współpraca z 85 światowymi korporacjami oraz 300 polskimi przedsiębiorstwami. Dzięki temu mamy znaczący wpływ na międzynarodowy obrót towarowy, co jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale i motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności.

Zespół POLCARGO INTERNATIONAL to 138 wykwalifikowanych pracowników, w tym ekspertów z tytułami doktorskimi, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i jakość, potwierdzoną certyfikatem akredytacji jednostki kontrolującej typu A.

W POLCARGO INTERNATIONAL rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych procesów, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Jako jednostka kontrolująca typu A, posiadamy unikalne uprawnienia do przeprowadzania akredytowanych kontroli, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Nasza misja i wartości są odzwierciedleniem naszej codziennej pracy, choć nie zostały tutaj spisane, są one wpisane w każdy aspekt naszej działalności. Dążymy do tego, by każdy kontakt z nami był dla naszych klientów i partnerów gwarancją spokoju i pewności, że ich produkty są w najlepszych rękach.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy osiągnąć więcej.

POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa praca fizyczna

Oferty pracy POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Towaroznawca/próbobiorca

    POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Rybnik
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLCARGO INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    • Chorzów
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie próbek paliw stałych (węgiel;koks;biomasa) do badań laboratoryjnych (kruszenie, uśrednianie, mielenie), oznaczanie wilgoci całkowitej, wykonywanie analizy ziarnowej, prowadzenie odpowiednich zapisów w zeszytach roboczych, obsługa suszarek i wag laboratoryjnych, prowadzenie odpowiednich zapisów roboczych zgodnie z wymaganiami, archiwizacja próbek. Wymagane prawo jazdy kat. B oraz znajomość MS Ofiice. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą telefoniczny bądź e-mailowy: katowice@polcargo.pl. Praca na terenie Chorzowa, od stycznia 2023.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Laborant

    • Chorzów

      Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok oraz wykształcenie średnie kierunek chemia. Znajomość technik laboratoryjnych w zakresie analiz paliw, znajomość pracy w akredytowanym laboratorium, umiejętność czytania norm i ich wdrażania, dobra znajomość systemu MS Office, dobra organizacja pracy własnej. Do zakresu obowiązków należy praca w akredytowanym laboratorium na stanowisku laborant, rejestracja próbek paliw stałych, przygotowanie próbek do badań, wykonywanie analiz laboratoryjnych, prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań, prowadzenie rejestracji wyników, udział we wdrażaniu nowych metod, udział w procesach walidacji, dbałość o sprzęt laboratoryjny. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą telefoniczny bądź e-mailowy. Praca na terenie Chorzowa, od stycznia 2023.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: chemia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Chorzowie