"NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ

Czy to Twoja firma?

"NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ praca

Legnica

"NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Legnica
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy "NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ

Siedziba główna

Praca "NANO" - SERWIS DAWID STĘPIEŃ - oferty archiwalne

  • Elektronik - Serwisant

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Grupa A&D Serwis Szuka pasjonatów elektroniki, który chce szybko rozwinąć się zawodowo w naprawie i serwisowaniu urządzeń elektroniki przemysłowej medycznej i wojskowej.

      Zakres obowiązków

      • diagnostyka i naprawa elektroniki przemysłowej medycznej i wojskowej

      Wymagania

      • Umiejętność szybkiego uczenia się (najważniejsza sprawa)

      • Umiejętność analizowania schematów elektronicznych

      • Dobra znajomość działania układów elektronicznych

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju

      • miłą atmosferę

Pracodawcy w Legnicy