Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy praca

Legnica

W sercu Legnicy, gdzie codzienność splata się z wyzwaniami, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy stoi jako bastion wsparcia i nadziei dla tych, którzy stoją na rozdrożach życiowych. Nasza historia jest zapisem zaangażowania i odpowiedzialności, wywodzącą się z ustawy o samorządzie gminnym i uchwał rady gminy, które dały początek naszej misji – misji niesienia pomocy społecznej.

W naszym ośrodku każda osoba znajdzie otwarte drzwi i uważne serce. Oferujemy wsparcie finansowe, ale przede wszystkim zapewniamy dostęp do specjalistów, którzy z empatią i profesjonalizmem podchodzą do każdego indywidualnego przypadku. Integracja osób wykluczonych społecznie nie jest dla nas pustym hasłem – to codzienna praca nad budowaniem mostów między ludźmi i społecznością.

Nasze usługi to nie tylko opieka, ale i specjalistyczne programy, takie jak "Opieka wytchnieniowa", "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" czy "Posiłek w szkole i w domu". To właśnie one sprawiają, że życie naszych podopiecznych staje się pełniejsze i łatwiejsze. Choć nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy przewagi konkurencyjnej, to jesteśmy przekonani, że nasza praca i zaangażowanie mówią same za siebie.

Nie potrzebujemy wyraźnie sformułowanej misji, aby wiedzieć, co jest dla nas najważniejsze – człowiek i jego dobrostan. W naszych działaniach kierujemy się zasadami, które choć nie zostały spisane jako nasze wartości, są dla nas oczywiste i niezmienne. Każdego dnia staramy się być lepsi, aby efektywnie wspierać i pomagać tym, którzy tego potrzebują.

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Legnicy zawsze stawiamy na człowieka. Jesteśmy tu, aby słuchać, rozumieć i działać. Zapraszamy do nas – razem możemy więcej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka) medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy

  • Psycholog

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubin
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Legnica
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie postępowań (wywiady środowiskowe, oględziny, przesłuchania strony) wynikających z zakresu realizacji ustawy o rodziny i systemie pieczy zastępczej. Zapewnienie pełnoletnim wychowankom rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej oraz wychowankom właściwych placówek pomocy i wsparcia w procesie usamodzielnienia i integracji ze środowiskiem. Kompletowanie dokumentacji, aktualizowanie sytuacji rodzinnej, finansowej, zdrowotnej oraz szkolnej, w środowiskach objętych pomocą. Przygotowywanie rodzin zastępczych, wychowanków rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej oraz właściwych placówek, do procesu usamodzielniania oraz podejmowanie działań interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych dotyczących dziecka zgłaszanych do Zespołu Pieczy Zastępczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: ukończone kolegium pracowników służb społecznych, wykształcenie wyższe na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . [Praca na czas określony] : 6 miesięcy z przedlużeniem na czas nieokreślony [Godzina zakończenia p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Informatyk

    • Legnica

      Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych. Utrzymanie ciągłości pracy aplikacji, wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemów, archiwizacja zbiorów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows oraz MS Office), Administrowanie siecią informatyczną, Administrator baz danych
      • Inne wymagania: - umiejętność serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego Stanowisko pracy o charakterze urzędniczym, nabór odbywa się w drodze konkursu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
  • Pomoc kuchenna

    • Legnica
    • umowa na zastępstwo
    • 2 800 zł / mies.

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla klientów ośrodka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności kulinarne - gotowania (kucharz - garmażer), umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:30 [Praca w zastępstwie] : 10 miesięcy

Pracodawcy w Legnicy