MEBLOMASTER

Czy to Twoja firma?

Meblomaster praca

Węgrów

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym twórcą przestrzeni, w których życie nabiera kolorów i form. MEBLOMASTER Węgrów to marka, która od 1993 roku nieustannie rozwija swoją pasję do tworzenia mebli, które nie tylko są funkcjonalne, ale i estetycznie wpisują się w potrzeby naszych klientów. Nasze korzenie tkwią w polskiej ziemi, a nasze produkty zdobywają uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Jesteśmy zespołem 500 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w to, aby nasze meble biurowe, łazienkowe, systemowe, pokojowe, przedpokojowe, kuchenne, zestawy pokojowe, stoliki i biurka komputerowe, stoliki RTV, komody, półki, regały, ławy były synonimem jakości i nowoczesnego designu. Nasza oferta jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby i gusty, co pozwala nam na budowanie trwałych relacji z klientami, którzy cenią sobie terminowość, solidność i elastyczność naszych rozwiązań.

Jakość naszych mebli jest potwierdzona certyfikatami TÜV Rheinland Polska oraz INTERSEROH ZERO WASTE SOLUTION, co świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie produktów bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska. Wysoka jakość materiałów i półfabrykatów to fundament, na którym budujemy naszą markę, a nasze produkty są projektowane zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza konkurencyjność opiera się na atrakcyjnych cenach, bardzo dobrej jakości produktów i różnorodności oferty. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, a naszymi głównymi odbiorcami są wielkie sieci handlowe, które doceniają naszą zdolność do dostosowywania się do ich potrzeb i wymagań. Sukces finansowy, który odnotowaliśmy w ostatnim roku, jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu MEBLOMASTER Węgrów.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze meble to nie tylko produkty, to część życia naszych klientów. Zapraszamy do świata MEBLOMASTER, gdzie jakość, funkcjonalność i design tworzą harmonijną całość.

MEBLOMASTER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia produkcja / przemysł

Oferty pracy MEBLOMASTER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEBLOMASTER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEBLOMASTER

Siedziba główna

MEBLOMASTER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEBLOMASTER - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Zakupów (branża meblowa)

    Meblomaster
    • Węgrów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie procesów zakupowych.
      • Zapewnienie ciągłości dostaw pod bieżące zapotrzebowanie produkcyjne.
      • Monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych materiałów.
      • Utrzymywanie dobrych relacji i negocjacje z dostawcami.
      • Reklamacje do dostawców i nadzór nad procesem.
      • Aktywne poszukiwanie alternatywnych dostawców.
      • Kontrola realizacji dostaw oraz rejestracja dokumentów.
      • Kontrola prawidłowości i nadzorowanie obiegu dokumentów związanych z zakupami.
      • Analiza trendów w branży w celu minimalizacji ryzyk i zabezpieczenia ciągłości dostaw.
      • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych produktów.
      • Przygotowywanie raportów oraz analiz.
      • Wspieranie organizacji we wdrażaniu nowych projektów w obszarze łańcucha dostaw.
      • Udział w cyklicznie przeprowadzanych inwentaryzacjach.

      Wymagania

      • Znajomość procesu zakupów oraz umiejętności negocjacyjne.
      • Mile widziana znajomość branży meblowej.
      • Znajomość zagadnienia optymalizacji kosztów.
      • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe.
      • Mile widziana znajomość branży meblarskiej.
      • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
      • Kreatywność i otwartość na zmiany.
      • Umiejętności analityczne i organizacyjne, zaangażowanie i dynamizm w działaniach.
      • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.
      • Umiejętność pracy w zespole.
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
      • Komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność.
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
      • Nastawienie na rozwój, zdobywanie nowych zdolności i doświadczeń.

      Oferujemy

      • Stabilną i bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Umowę o pracę.
      • Realną możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Węgrowie