Czy to Twoja firma?

AQUAREN sp. z o.o. praca

Bytom

W samym sercu przemysłowego Śląska, w Bytomiu, rozwinęła się nasza pasja do inżynierii lądowej, która przekształciła się w misję: odnawianie i ochrona infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. W Aquaren, z dumą zatrudniamy zespół profesjonalistów, których liczba oscyluje między 11 a 50, każdy z nich to specjalista w swoim fachu, gotowy sprostać wyzwaniom nowoczesnej inżynierii.

Nasze usługi to nie tylko prace renowacyjne, ale także profesjonalne doradztwo inżynieryjno-techniczne, które pozwala naszym klientom na wybór najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb. Specjalizujemy się w renowacjach obiektów przy użyciu paneli GRP, laminowania, chemii budowlanej oraz iniekcji. Nasz flagowy produkt, AQUAREN Panel System (APS), to innowacja, która zrewolucjonizowała branżę, dostarczając rozwiązania umożliwiające nie tylko renowację, ale i znaczące poprawienie parametrów konstrukcyjnych infrastruktury.

Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie w innowacyjność zostało docenione nagrodą Grand-Prix na XXIV Międzynarodowych Targach Wod-Kan dla metody APS. To potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, stale podnosząc jakość i efektywność naszych usług.

Nasza oferta obejmuje także renowację kanałów rękawem utwardzanym na miejscu (CIPP), metodą reliningu modułami GRP, punktowych napraw metodą „pakera krótkiego” oraz metodą natrysku odśrodkowego. Każda z tych technologii została wybrana i rozwinięta, by sprostać specyficznym wyzwaniom, z jakimi boryka się infrastruktura wodno-kanalizacyjna.

W AQUAREN wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia ludzi oraz ochronę środowiska. Dzięki naszym działaniom, systemy wodno-kanalizacyjne stają się bezpieczniejsze, trwalsze i bardziej niezawodne. To nasza droga do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej.

AQUAREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bytom
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AQUAREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca AQUAREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Monter instalacji wod-kan

    AQUAREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AQUAREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik drogowy / pracownik budowlany

    • Bytom
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku pracownika budowlanego branży wodno - kanalizacyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi sprzętów budowlanych, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Bytom

      praca na stanowisku operatora koparko-ładowarki branży wodno - kanalizacyjnej

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Bytomiu