Czy to Twoja firma?

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie praca

Ciechanów

Witajcie w świecie Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie, gdzie pasja do tworzenia spotyka się z tradycją szycia. Nasza siedziba znajduje się w sercu Ciechanowa, gdzie od lat tworzymy odzież wierzchnią, która nie tylko chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi, ale także pozwala wyrazić indywidualny styl.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który tworzy po równo pracownicy fizyczni i specjaliści z różnych dziedzin. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom nasze produkty wyróżniają się na rynku. Choć nie możemy się pochwalić konkretnymi danymi dotyczącymi naszej historii czy pozycji rynkowej, to nasza obecność i wytrwałość w branży świadczą o solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W naszej ofercie znajdziecie odzież wierzchnią, która jest wynikiem połączenia tradycyjnych metod krawieckich z nowoczesnym wzornictwem. Każdy produkt jest dla nas jak opowieść – unikatowy i pełen charakteru. Chociaż nie dysponujemy informacjami o certyfikatach czy innowacyjności, to nieustannie dążymy do doskonalenia naszych wyrobów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza praca to nie tylko produkcja odzieży, to przede wszystkim tworzenie wartości, które będą służyć przez lata. Zapraszamy Was do poznania naszych produktów i doświadczenia jakości, która jest odzwierciedleniem naszej codziennej pracy i zaangażowania w każdy, nawet najmniejszy detal.

W Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie, jesteśmy przekonani, że prawdziwa jakość mówi sama za siebie, a zadowolenie naszych klientów jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i odkrycia z nami piękna i funkcjonalności odzieży wierzchniej.

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie

Siedziba główna w Ciechanowie

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie - oferty archiwalne

  • Prasowaczka

    Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA w Ciechanowie
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prasowanie odzieży na gotowo

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe- mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie