Czy to Twoja firma?

LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI praca

Ciechanów

Jesteśmy "Levex" Artur Lewandowski – twój zaufany partner w świecie mebli na zamówienie. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Ciechanowie, sercu województwa mazowieckiego, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy meble, które spełniają marzenia naszych klientów.

Chociaż nie mogę podzielić się pełną historią naszej firmy, to mogę zapewnić, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej przekłada się na głęboką wiedzę i kompetencje, które są doceniane przez naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są synonimem jakości i innowacyjności, a każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, aby przekroczyć oczekiwania i dostarczyć nie tylko mebel, ale i wyjątkowe doświadczenie.

Niestety, nie mogę podać szczegółów dotyczących naszej oferty, ale zapewniam, że każdy mebel jest tworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klienta, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Nasza oferta jest tak różnorodna jak wyobraźnia naszych klientów – od klasycznych kształtów po nowoczesne rozwiązania, każdy projekt jest unikatowy i dostosowany do osobistych preferencji.

W "Levex" Artur Lewandowski rozumiemy, że meble to nie tylko przedmioty – to część Twojego życia, wspomnień i domu. Dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale także aby wnosiły harmonię i ciepło do przestrzeni naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoje potrzeby, styl i charakter – przestrzeń, w której będziesz się czuł doskonale.

LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł motoryzacja

Oferty pracy LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI - oferty archiwalne

  • Montażysta

    LEVEX ARTUR LEWANDOWSKI
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: [Inne] : TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM
        Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany,
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie