Czy to Twoja firma?

G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków
G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Pracownik budowlany

    G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana
  • Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Budowlaniec - Dam Prace

    Van Vugt Verhuur BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Praca G-INVEST AG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Praca w zawodzie robotnik budowlany, przy budowaniu dróg.

      Praca na terenie Krakowa. Jeśli kandydat będzie wyrażał chęć do pracy w delegacji, jest możliwość pracy również we Wrocławiu i Szczecinie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - na początek, do negocjacji, zależne od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie