Fundacja Sowelo

Czy to Twoja firma?

Fundacja Sowelo praca

Poznań
Fundacja Sowelo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent zarządu Poznań
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Fundacja Sowelo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Sowelo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Sowelo

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fundacja Sowelo - oferty archiwalne

  • Koordynator usług asystenckich

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • 36-36 zł / godz.
    • Poszukiwani koordynatorzy usług asystenckich w Poznaniu

      Zakres obowiązków

      Zadania:

      • przygotowywanie wzorów dokumentów projektowych i ich kompletowania

      • zatrudnianie asystentów osobistych

      • wspomaganie realizacji usług asystenckich według harmonogramu

      • zapobieganie ryzykom dla realizacji projektu

      • tworzenie dokumentów pracowniczych

      • wsparcie rozliczeń księgowych

      • raportowanie pracy asystentów

      • działania promocyjne dotyczące projektu

      Wymagania

      • udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością

      • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją projektową

      Oferujemy

      Koordynator usług asystenckich – Poznań

      - Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu.

      - Umowa zlecenie - stawka 36 zł/h (brutto).

      - Możliwość zaangażowania w inne inicjatywy Fundacji.

Pracodawcy w Poznaniu