GS Klima Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GS Klima sp. z o.o. praca

Poznań

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Wyróżniamy się solidnością i traktowaniem naszej pracy z perfekcyjną dbałością. Chwalimy się wieloletnim doświadczeniem w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, automatyki oraz systemów nadzoru. Nie jesteśmy tylko dystrybutorem – nasza oferta jest kompleksowa – od koncepcji instalacji po jej utrzymanie i naprawę.

GS Klima Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GS Klima Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GS Klima Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GS Klima Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Gniezno
  4. Wolsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GS Klima Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Sprzedaży

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy pracownika młodego, doświadczenie mile widzanie.

      Zakres obowiązków

      udziela fachowej pomocy w wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań, dostarcza informacji na temat technicznych parametrów oferty, modyfikuje i dostosowuje produkty do potrzeb klientów.

      Wymagania

      • Klimatyzacja oraz pompy ciepła (zapewniamy szkolenia u producentów na koszt firmy)
      • Język angielski
      • Prawo jazdy Kat. B

      Oferujemy

      Zapewniamy wyszkolenie na koszt firmy u producentów sprzętu.

Pracodawcy w Poznaniu