Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie B-4 praca

Krosno

Od 1996 roku w Stowarzyszeniu B-4 Rzeszów nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi doradcze, badawczo-rozwojowe, szkoleniowe i proinnowacyjne były synonimem najwyższej jakości. Nasza historia to opowieść o pasji, zaangażowaniu i ciągłym rozwoju, który pozwolił nam stać się liderem w branży i zaufanym partnerem dla przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

Jesteśmy organizacją, która zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Nasze działania charakteryzuje wysoka jakość usług, doskonała komunikacja, kreatywność oraz profesjonalizm. To właśnie te wartości pozwoliły nam na zbudowanie silnej pozycji na rynku i zdobycie zaufania klientów, którzy cenią sobie nasze elastyczne i adaptacyjne podejście do zmieniających się warunków.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, od doradztwa w zakresie projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, przez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, po pozyskiwanie partnerów krajowych i zagranicznych. Realizujemy zlecone prace badawczo-rozwojowe, oferujemy doradztwo pro-innowacyjne, zajmujemy się komercjalizacją badań, pomysłów i wynalazków. Dodatkowo, nasze kompetencje obejmują audyt i controlling, prawno-księgowo-administracyjną obsługę firm, profesjonalne negocjacje oraz organizację i prowadzenie szkoleń.

Jakość naszych usług potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, takie jak ISO 9001-2015, a nasza Polityka Jakości B-4 oraz Kodeks Etyki w zakresie zarządzania projektami unijnymi stanowią o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Nasza międzynarodowa obecność, z szkoleniami i usługami doradczymi świadczonymi także poza granicami kraju, świadczy o globalnym zasięgu naszych kompetencji.

Z dumą nosimy miano ekspertów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, wspierającym innowacyjność i rozwój przedsiębiorstw. Nasza akredytacja Ministerstwa Rozwoju w zakresie świadczenia usług doradczych w zakresie innowacji i usług wsparcia innowacji to dowód na naszą wyjątkową pozycję na rynku.

W Stowarzyszeniu B-4 Rzeszów wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój gospodarczy i innowacyjność, dlatego każdego dnia z pasją podchodzimy do wyzwań stawianych przez naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

Stowarzyszenie B-4 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Krosno
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Stowarzyszenie B-4

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie B-4

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stowarzyszenie B-4

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Stowarzyszenie B-4
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Stowarzyszenie B-4 - oferty archiwalne

  • Pracownik do działu B+R

    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do działu B+R Stowarzyszenia B-4

      Spośród wielu przedsięwzięć realizowanych przez Stowarzyszenie B-4, aktualnie pierwszoplanowe miejsce zajmują prace badawczo - rozwojowe. Stowarzyszenie posiada dział B+R, którego głównym zadaniem jest prowadzenie prac badawczych z wykorzystaniem infrastruktury centrum badawczo – rozwojowego.

      Aktualnie Stowarzyszenie B-4 poszukuje kandydatów do pracy w dziale B+R w Krośnie:

      Pracownik do działu B+R

      Zakres obowiązków

      • udział w pracach koncepcyjnych i badawczo-rozwojowych;
      • projektowanie w oprogramowaniu CAD,
      • sporządzanie raportów/sprawozdań zawierających wyniki prac prowadzonych przez zespół badawczy;
      • wykonywanie analiz, charakterystyk i zestawień w trakcie prowadzonych badań;
      • wykonywanie zadań wspierających zespół badawczy.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • wykształcenia wyższego technicznego (minimum tytuł inżyniera),
      • znajomości rysunku technicznego,
      • umiejętności projektowania w oprogramowaniu 3D CAD, mile widziana znajomość narzędzi ANSYS,
      • umiejętności współpracy z osobami z różnych działów firmy,
      • terminowości,

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
      • zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość rozwoju w dziale badawczo – rozwojowym,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • pracę w dynamicznym zespole,
      • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy.

Pracodawcy w Krośnie