Mateusz Wawszczak

Czy to Twoja firma?

Mateusz Wawszczak praca

Gliwice

Mateusz Wawszczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Mateusz Wawszczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mateusz Wawszczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mateusz Wawszczak

Siedziba główna

Praca Mateusz Wawszczak - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-12 000 zł / mies.
    • W Nationale-Nederlanden wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty dlatego w codziennej pracy cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie ludzi. Nie boimy się wyzwań i ciągle chcemy się rozwijać.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych
      • Prowadzenie spotkań oraz rozmów z Klientami i dbanie o utrzymanie długookresowych relacji z nimi
      • Realizowanie oczekiwanych celów sprzedażowych i zadaniń opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta
      • Dbanie o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

      Wymagania

      • Posiadanie średniego wykształcenia
      • Otwartość i umiejętność budowania relacji z klientami
      • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
      • Umiejętność uważnego słuchania i pozytywne nastawienie
      • Określony cel, determinacja i nastawienie na jego realizację

      Oferujemy

      • Przychód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny (wynagrodzenie w przedziale 4000 - 12000 zł brutto)

      • Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów
      • Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe
      • Work-life balance (możliwość dostosowania czasu i miejsca do indywidualnych potrzeb
      • Możliwość wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sprzedaży
      • Od samego początku zyskasz wiedzę i wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów po fachu

Pracodawcy w Gliwicach