ITR Anna Szpoton

Agencja rekrutacyjna specjalistów IT

ITR Anna Szpoton najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Programista Łódź
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy ITR Anna Szpoton

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ITR Anna Szpoton

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ITR Anna Szpoton

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - ITR Anna Szpoton

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Świetlików 2 91-512 Łódź
NIP
7251994869
REGON
101755660
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
07.04.2014
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
01.01.2024
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 18.12.Z Pozostałe drukowanie
  • 18.13.Z Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku

Informacja i komunikacja

  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
  • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ITR Anna Szpoton - oferty archiwalne

  • Senior Angular Developer

    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Praca w zespole frontendowo-backendowym przy dużym projekcie portalu internetowego w branży rozrywkowej. Strona w całości zaprojektowana jako SPA/PWA w technologii Angular 2+. Projekt realizowany przez kameralny zespół ludzi z dużym doświadczeniem. Projekt jest hostowany na hybrydowym rozwiązaniu Server Side Rendering oraz klasycznym CDN wraz z Headless CMS Technologie które używamy:

      Zakres obowiązków

      • Angular 14
      • Angular Universal / Node.js
      • Firestore
      • Fauna DB
      • Claudflare Workers
      • Firebase
      • Docker
      • Google Cloud RunOd

      Wymagania

      kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości Angulara 2+ oraz pasji do tworzenia zaawansowanych technologicznie produktów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 20-25 k zł
      • Umowa B2B

Pracodawcy w Łodzi