Czy to Twoja firma?

INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Katowice
INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    INTROL AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, drobne naprawy remontowe, konserwacja budynku.
      - Godziny pracy: 8:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Dobra organizacja pracy, Samodzielność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność manualne, remontowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Programista plc/automatyk

    • Wrocław

      Przygotowywanie oprogramowania dla sterowników PLC.
      Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.
      Dobieranie rozwiązań technicznych.
      Uruchamianie systemów u Klienta.
      nadzór nad dostawcami - przegląd projektów wyckonawyczych dostawców, schematy elektryczne, algorytmy sterowania, ekrany SCADA
      Praca na terenie Wrocławia.
      Kontakt z pracodawcą: sekretariat@introlautomatyka.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki związane z automatyką, robotyką, mechatroniką, staż pracy - roczny, doświadczenie w oprogramowaniu sterowników PLC, umiejętność programowania przynajmniej jednego sterownika PLC firmy Siemens, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 9 000 PLN
  • Elektromonter

    • Wrocław

      Prace montażowe w zakresie instalacji elektrycznych. Szycie rozdzielni elektrycznych. Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych wg dokumentacji technicznej.
      Montaż instalacji niskoprądowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, robotyka, elektrotechnika, staż pracy - brak wymagań, czytanie dokumentacji techniczneji automatyki, uprawnienia SEP do 1 KV, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN

Pracodawcy w Katowicach