Czy to Twoja firma?

BM AQUA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Będzin
instalacje wodno-kanalizacyjne
BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja hr / kadry

Oferty pracy BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BM AQUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kadrowo-płacowa pracowników. Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej.
      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: od 08:00 do 16:00.
      Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Prawo jazdy kat. B. Minimum roczne doświadczenie zawodowe. Znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz obsługa programu PŁATNIK.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie